Tvorba obsahu pro Revit

Náš profesionální tým vám vytvoří obsah pro Revit na míru.

parametrický design Revit rodina

Máme dlouholeté zkušenosti s firmami ze stavebního i výrobního odvětví, kterým jsme pomohli s vývojem jejich BIM pracovních procesů a obsahových strategií. Protože máme také rozsáhlé zkušenosti v oblasti výroby stavebních prvků, jsme mezi prvními, co se týče navrhování obsahu pro Revit pro BIM ve výrobě, BIM pro stavitele a maloobchodníky.

Náš tým ve Velké Británii, který vám zaručí Autodeskem certifikované CAD služby, pro vás vytvoří jakýkoli obsah nebo rodiny pro použití v softwaru Autodesk Revit podle platných norem v závislosti na vašich požadavcích.Tvorba obsahu pro Revit

Veškerý obsah tvoří náš tým specialistů, kteří jsou zběhlí v zakázkách pro architekty i výrobce.

Díky tomu jsme schopni vytvořit náročný obsah pro Revit, který můžete ihned použít ve svých stavebních nebo inženýrských BIM projektech.

Obsah a rodiny pro Revit můžeme vytvořit z 2D výkresů nebo i náčrtků, pokud chcete, aby vaše výrobky nebo 2D data byla přístupná ve 3D BIM formátu pro upřesnění, nebo jsme také schopni v mnoha případech přetvořit vaši již existující 3D CAD geometrii, v závislosti na vašich požadavcích.

Pokud potřebujete obsah a rodiny pro Revit pro vaši společnost, nebo pokud vyrábíte stavební prvky a potřebujete obsah v Revitu připravený pro BIM, kontaktujte nás níže.

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.