Možnosti financování

Implementace a zavedení nových a produktivních technologií a počítačového hardwaru může mít opravdu výrazný vliv na čistý zisk podniku.

Firmy zabývající se výrobou, strojírenstvím (a digitálním prototypováním), designem, vizualizacemi a stavebními projekty v BIM, musí všechny pro docílení maximálního zisku odevzdat své projekty včas a podle představ klienta.

Přestože si spousta firem uvědomuje nutnost konkurovat ostatním, ne vždy je možné si ihned obstarat nejnovější technologie, které jim takovouto pozici zajistí.

U Graitec si můžete pořídit nový software na splátky v podobě leasingu na 3 roky s 0% navýšením a 0 Kč akontací.

Financování softwaruDíky své velikosti, historii a zkušenostem můžeme nabídnout výhodný prodej i na splátky s těmi nejvýhodnějšími podmínkami, a to na všechny námi nabízené produkty Autodesk, Advance i CADKON+. Nespornou výhodou leasingu je i to, že splátky Vám jdou ihned do nákladů. Leasing je poskytován prostřednictvím společnosti Grenkeleasing s.r.o. a podléhá schválení této společnosti.

Další možností jsou také státní dotace a dotace EU na IT a CAD, jako například Operační program Podnikání a Inovace pro konkurenceschopnost – OPPIK. Neváhejte nás kontaktovat a my zjistíme, co je pro Vás nejlepší!

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.