Dotace na školení

Státem dotovaná školení zaměstnanců jsou ideální způsob, jak zajistit, aby vaše společnost profitovala ze zaměstnanců zběhlých v nejnovějším a nejžádanějším softwaru, což je jedna ze základních věcí, které musí firma zabývající se CAD softwarem nabídnout, pokud chce dosáhnout co nejvyšší produktivity.

Naše společnost je akreditována Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Pro školení Vašich zaměstnanců můžete nyní také využít platných dotačních titulů spravovaných MPSV. Mezi projekčními a konstrukčními kancelářemi je aktuálně nejvyužívanějším projektem Dotace na školení„Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců" (POVZ), kdy úřad práce hradí 85% nákladů na školení včetně mzdových nákladů na zaměstnance! Tento titul navazuje na úspěšný předchozí projekt „Vzdělávejte se pro růst I. a II."

Jako Autorizované školící centrum Autodesku nabízíme školení nejvyšší kvality. Zařaďte se i Vy mezi profesionály Autodesku a získejte celosvětově uznávaný certifikát a výhody s tím spojené právě u nás.

Díky školení v našem Autodesk training centru získáte informace o nejnovějších funkcionalitách, naučíte se nejlepší praktiky a zlepšíte své znalosti produktů Autodesk tak, abyste jej uměli maximálně využít v praxi. Získáním znalostí v oblasti, ve které to nejvíce potřebujete, dosáhnete rychleji co nejlepší návratnosti své investice.

Protože víme, jak je pro Vás důležitý správně vyškolený tým, neustále investujeme do našich školících center a programů, takže Vy se můžete těšit ze skvělých výsledků.

Pro bližší informace o aktuálních možnostech financování školení z dotačních zdrojů neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení.

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.