Profesionální služby Graitec

Nabízíme širokou škálu služeb od 2D a CAD výkresů, 3D návrhů pro produktový design a výrobu, 2D/3D vizualizace a animace, po vlastní vývoj aplikací a funkcí a správu dat.

3D vizualizace

Koncepty pro produktový design a vizualizace pro letáky a prezentace, dále také 3D animace. Na co si jen vzpomenete.

Zjistěte více

Tvorba obsahu pro Revit

Obsah pro rodiny v Revitu, pro jakéhokoliv výrobce z kteréhokoliv odvětví. BIM obsah na míru pro architekty, projektanty nebo výrobce stavebních prvků.

Zjistěte více

Vývoj softwaru

Vývoj CAD a BIM aplikací a funkcí na míru. Automatizace pracovních postupů, knihovny prvků. Aplikace pro AutoCAD, Revit i Inventor.

Zjistěte více

CAD Služby

GRAITEC profesionální služby

Společnost Graitec už od svého počátku klade velký důraz na práci svého profesionálního CAD týmu, který tvoří vysoce kvalifikovaní a zkušení odborníci a konzultanti na aplikace Autodesk a kteří našim klientům zajistí zvýšenou produktivitu, plynulé pracovní procesy a návratnost investic.

Graitec, jakožto uznávaný prodejce Autodesku v České Republice, vývojář softwaru a specialista na obchodní řešení, si váží dlouhodobých vztahů, které přes ty roky se svými klienty vybudoval.

Často jde o mnohem víc než jen dodávání CAD řešení, jelikož v dnešní době podniky často potřebují utvořit vztah s dodavatelem profesionálních CAD řešení od Autodesku, které se netýká jen dodávky, ale typicky zahrnuje pomoc s prací na projektu nebo konzultace.

Náš vztah s klientem se rozvíjí od prvotní dodávky CAD softwaru přes BIM konzultace nebo například implementace řešení pro digitální prototypování nebo řešení datového managementu (Buzzsaw, Autodesk Vault a PLM 360). Profesionální Graitec CAD služby také svým klientům nabízí široký výběr bezplatných služeb.

Nabídka služeb zahrnuje IT konzultace a zapojení hardwaru – HP serverů a CAD pracovních stanic (klademe důraz na to, aby naši klienti měli pro svá CAD řešení hardware světové kvality), konzultace návrhů a vizualizací a také pro vás vytvoříme vlastní vizualizace, abychom vám pomohli s uvedením vašich produktů nebo služeb na trh, nebo v rušných obdobích, kdy na práci nestačíte.

Toto se vztahuje i na programování a vývoj CAD softwaru k vylepšení vlastních obchodních nabídek klienta nebo dokonce k automatizaci manuálních procesů.

2D CAD návrhy

3D CAD služby

Tvorba obsahu pro Revit rodiny

3D navrhování a vizualizace

Náš tým CAD služeb od vás vždy rád uslyší a prodiskutuje s vámi vaše požadavky na vizualizace nebo CAD, bez ohledu na velikost projektu.

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.