BIM Implementace

BIM Implementace

Implementace, konzultace a služby pro zavedení metodiky BIM pro architekty, inženýry a projektanty. Zjistěte více
Autodesk Software

Autodesk Software

CAD a BIM software Autodesk pro stavebnictví, strojírenství a média a zábavní průmysl. Zjistěte více
Graitec Software

Graitec Software

Vyvíjíme vlastní CAD a BIM aplikace pro stavebnictví a statické výpočty a rozšíření pro produkty Autodesk. Zjistěte více
CADKON Software

CADKON Software

CADKON je osvědčené CAD řešení pro projektování ve stavebnictví respektující ČSN a normové zvyklosti. Zjistěte více
Reference

Reference

Jaké projekty vznikly díky CAD softwaru Autodesk, Graitec nebo CADKON? Zjistěte více
Školení

Školení

Školení Autodesk, Graitec a CADKON. Jsme autorizované školící centrum Autodesk, nabízíme i kurzy na míru. Zjistěte více
Vývoj

Vývoj

Vytvoříme pro vás doplňkové funkce a aplikace na míru pro zvýšení efektivity práce v CAD/BIM aplikacích. Zjistěte více
Podpora

Podpora

Náš tým expertů je tu pro vás 24/7. Vyberte si z několika úrovní podpory Graitec Maintenance Subscription. Zjistěte více
 • 1

Profesionální služby Graitec

Máme za sebou přes 25 let zkušeností poskytování služeb a vy proto můžete od našeho týmu profesionálů očekávat realizaci vašich projektů – od velkých, po ty nejmenší – včas a v rámci stanoveného rozpočtu.

CAD školení

Školení produktů společností Autodesk a Graitec na profesionální úrovni. Naučte se využít plný potenciál aplikací jako je AutoCAD, Inventor nebo Revit.

Zjistěte více

Tvorba obsahu pro Revit

Chcete zpřístupnit své stavební prvky uživatelům pracujícícm v BIM? Náš tým pro vás vytvoří obsah pro rodiny v Revitu podle vašich přání, ať už jste prodejce nebo výrobce ve stavebnictví.

Zjistěte více

Vývoj softwaru

Bohatých zkušeností našeho vývojového týmu využíváme při tvorbě doplňkových funkcí a aplikací na míru dle individuálních potřeb našich zákazníků. Ozvěte se nám a my s vámi projednáme možnosti, jak zlepšit vaše workflow.

Zjistěte více

CAD služby

2D výkresy a 3D modely, poradenství a vše ostatní týkající se CAD a BIM od našich zkušených techniků, inženýrů a konzultantů.

Zjistěte více

Privacy Notice Banner Czech

 

Canada EN powerpack for revit 2018 banner 300x250

Poslední novinky

 • GRAITEC spouští BIMUp

  GRAITEC spouští BIMUp Bièvres, Francie, září 2018 – GRAITEC, mezinárodní vývojář softwaru pro projektování, strojírenské navrhování a práci dle metodiky BIM,

  Zjistěte více
 • Graitec EMEA získala již třetím rokem ocenění Autodesk Platinum Award

  Graitec EMEA získala již třetím rokem ocenění Autodesk Platinum Award 21/03/18 – GRAITEC, mezinárodní společnost pro vývoj softwaru pro projektování, strojírenské

  Zjistěte více
 • CADKON 2019 Uvolněn

  CADKON 2019 Uvolněn 09/07/18 - dnes byla uvolněna nová verze produktů CADKON 2019 Stavební konstrukce a CADKON 2019 TZB. Všem uživatelům

  Zjistěte více
 • 1

Nové články na blogu

Nadcházející akce

 • Autodesk Vault 2019: Jak upravit pohled a vyhledávat v projektu

  Autodesk Vault 2019: Jak upravit pohled a vyhledávat v projektu Datum konání: 24. 10. 2018 Délka: 00:30 minut Čas: 11:30

  Zjistěte více
 • CADKON+ Architecture : Jak navrhovat schodiště

  CADKON+ Architecture : Jak navrhovat schodiště Datum konání: 25. 10. 2018 Délka: 01:00 hodina Čas: 10:00 - 11:00

  Zjistěte více
 • CADKON+ MEP: tisk a rozvržení v projektech TZB

  CADKON+ MEP: tisk a rozvržení v projektech TZB Datum konání: 26. 10. 2018 Délka: 01:00 hodina Čas: 09:00 - 10:00

  Zjistěte více
 • CADKON-RCD - Proměnné položky

  CADKON-RCD - Proměnné položky Datum konání: 26. 10. 2018 Délka: 00:30 minut Čas: 10:00 - 10:30

  Zjistěte více
 • CADKON+ Architecture : Skladby podlah

  CADKON+ Architecture : Skladby podlah Datum konání: 01. 11. 2018 Délka: 01:00 hodina Čas: 10:00 - 11:00

  Zjistěte více
 • InfraWorks a Civil 3D - od koncepčního návrhu ke koridoru

  InfraWorks a Civil 3D - od koncepčního návrhu ke koridoru Datum konání: 02. 11. 2018 Délka: 01:00 hodina Čas: 12:30 - 13:30

  Zjistěte více
 • Graitec Advance Design 2019 - Využití funkcionality podlaží

  Graitec Advance Design 2019 - Využití funkcionality podlaží Datum konání: 06. 11. 2018 Délka: 01:00 hodina Čas: 10:00 - 11:00

  Zjistěte více
 • 1
 • 2
 • 3

CAD banner

CAD Software

V roce 1982 poprvé spatřil světlo světla 2D CAD software AutoCAD a od té doby je Autodesk světovým lídrem ve vývoji a inovacích na poli softwaru pro navrhování a 3D modelování, design a vizualizace, jehož cílem je podpořit ostatní k čerpání výhod plynoucích z digitální revoluce.Autodesk CAD software

Graitec (dříve AB Studio) se na trhu pohybuje už od roku 1990 a za svou historii již pomohl nesčetným firmám se zavedením a školením 2D i 3D CAD softwaru a BIM řešení.

Pro více informací o nejnovějších produktech Autodesk navštivte náš seznam CAD softwaru a pokud vás zajímají aktuální nabídky, ozvěte se nám přes formulář vlevo na stránce.

AEC – Architektura, stavebnictví a inženýrství

Od 2D CAD softwaru pro architektonické navrhování a BIM řešení, jako je Revit a NavisWorks po CAD balíčky pro stavební inženýrství a statiku jako je Revit Structure, AutoCAD Civil 3D a AutoCAD Map 3D. Všechny produkty nutné při přechodu na BIM jsou obsaženy v Sadě pro architekturu a stavebnictví.


Digitální prototypování a strojírenství

Software pro strojírenství a výrobu od Autodesku pomáhá čím dál více podnikům snížit čas a zvýšit profit díky využití digitálního prototypování.

Od cenově dostupné a nástrojově bohaté sady Autodesk Inventor LT Suite, po balíček Autodesk Simulation, díky kterému mohou uživatelé Inventoru posunout digitální prototypování do nevídaných výšin. Se sadou pro strojírenství a výrobu od Autodesku budete moci konkurovat těm nejlepším z oboru, nejen doma, ale i ve světě. 


Design a vizualizace (Média a zábavní průmysl)

3D design a vizualizace najdou využití u mnoha odlišných subjektů, od architektů a stavebních společností, které pracují s vizualizacemi, 3D animacemi a průchody scén za cílem dosažení nejlepších výsledků a úspěchu v soutěžích, po mediální a zábavní průmysl, včetně tvůrců počítačových her, televizního a filmového obsahu.

Autodesk k těmto účelům vyvinul řadu bezkonkurenčních nástrojů, obsažených v sadě aplikací pro Média a zábavní průmysl, pro profesionály na poli kreativního designu. Ve spojení s nejnovějšími CAD pracovními stanicemi dosáhnete nevídaných výsledků – není proto divu, že software od Autodesku stojí za filmovými efekty oceněnými na Oscara a za 85% vytvořených videoher.


Infrastruktura

V neposlední řadě nabízí Autodesk inovativní a populární 2D a 3D software k vytváření komplexních návrhů infrastruktury, která je nedílnou součástí všech větších stavebních a urbanistických projektů.

Autodesk řešení pro infrastrukturu a GIS, od telekomunikací a rozvodů plynu a elektřiny po odpadní systémy, se staly důležitou částí moderních projektů v BIM, kde napomáhají k vyšší produktivitě, snížení nákladů a času.

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.