BIM Implementace

BIM Implementace

Implementace, konzultace a služby pro zavedení metodiky BIM pro architekty, inženýry a projektanty. Zjistěte více
Autodesk Software

Autodesk Software

CAD a BIM software Autodesk pro stavebnictví, strojírenství a média a zábavní průmysl. Zjistěte více
Graitec Software

Graitec Software

Vyvíjíme vlastní CAD a BIM aplikace pro stavebnictví a statické výpočty a rozšíření pro produkty Autodesk. Zjistěte více
CADKON Software

CADKON Software

CADKON je osvědčené CAD řešení pro projektování ve stavebnictví respektující ČSN a normové zvyklosti. Zjistěte více
Reference

Reference

Jaké projekty vznikly díky CAD softwaru Autodesk, Graitec nebo CADKON? Zjistěte více
Školení

Školení

Školení Autodesk, Graitec a CADKON. Jsme autorizované školící centrum Autodesk, nabízíme i kurzy na míru. Zjistěte více
Vývoj

Vývoj

Vytvoříme pro vás doplňkové funkce a aplikace na míru pro zvýšení efektivity práce v CAD/BIM aplikacích. Zjistěte více
Podpora

Podpora

Náš tým expertů je tu pro vás 24/7. Vyberte si z několika úrovní podpory Graitec Maintenance Subscription. Zjistěte více
 • 1

Profesionální služby Graitec

Máme za sebou přes 25 let zkušeností poskytování služeb a vy proto můžete od našeho týmu profesionálů očekávat realizaci vašich projektů – od velkých, po ty nejmenší – včas a v rámci stanoveného rozpočtu.

CAD školení

Školení produktů společností Autodesk a Graitec na profesionální úrovni. Naučte se využít plný potenciál aplikací jako je AutoCAD, Inventor nebo Revit.

Zjistěte více

Tvorba obsahu pro Revit

Chcete zpřístupnit své stavební prvky uživatelům pracujícícm v BIM? Náš tým pro vás vytvoří obsah pro rodiny v Revitu podle vašich přání, ať už jste prodejce nebo výrobce ve stavebnictví.

Zjistěte více

Vývoj softwaru

Bohatých zkušeností našeho vývojového týmu využíváme při tvorbě doplňkových funkcí a aplikací na míru dle individuálních potřeb našich zákazníků. Ozvěte se nám a my s vámi projednáme možnosti, jak zlepšit vaše workflow.

Zjistěte více

CAD služby

2D výkresy a 3D modely, poradenství a vše ostatní týkající se CAD a BIM od našich zkušených techniků, inženýrů a konzultantů.

Zjistěte více

Privacy Notice Banner Czech

 

Canada EN powerpack for revit 2018 banner 300x250

Poslední novinky

 • Graitec EMEA získala již třetím rokem ocenění Autodesk Platinum Award

  Graitec EMEA získala již třetím rokem ocenění Autodesk Platinum Award 21/03/18 – GRAITEC, mezinárodní společnost pro vývoj softwaru pro projektování, strojírenské

  Zjistěte více
 • CADKON 2019 Uvolněn

  CADKON 2019 Uvolněn 09/07/18 - dnes byla uvolněna nová verze produktů CADKON 2019 Stavební konstrukce a CADKON 2019 TZB. Všem uživatelům

  Zjistěte více
 • 1

Nové články na blogu

Nadcházející akce

 • Autodesk: celkový BIM model z aplikací Autodesk - Webinář

  Autodesk: celkový BIM model z aplikací Autodesk - Webinář Datum konání: 27. 09. 2018 Délka: 1:00 hodina Čas: 10:30 - 11:30

  Zjistěte více
 • Revit: základní funkce PowerPacku pro obor konstrukcí - Webinář

  Revit: základní funkce PowerPacku pro obor konstrukcí - Webinář Datum konání: 21. 09. 2018 Délka: 00:30 minut Čas: 10:00 - 10:30

  Zjistěte více
 • Civil 3D - skrytá krása transparentních příkazů - Webinář

  Civil 3D - skrytá krása transparentních příkazů - Webinář Datum konání: 27. 09. 2018 Délka: 1:00 hodina Čas: 12:30 - 13:30

  Zjistěte více
 • 1

Školení Autodesk Vault

vault training scan report

Náš tým specialistů zabývající se správou dat se věnuje školení, konzultacím a implementaci aplikace Autodesk Vault. Čím dál tím více společností pracuje s 3D daty, které vyžadují efektivní správu různých aspektů procesu navrhování a sdílené pracovní praktiky.

Autodesk Vault je prémiový systém pro správu dat, který pomáhá firmám pracujícími s procesy digitálního prototypování spravovat složité datasety, probíhající projekty a ovládat správu revizí.

Školení Autodesk Vault

Náš tým specializující se na správu dat nabízí tři úrovně školení pro Vault, v závislosti na platformě, kterou používáte a na požadavcích vaší společnosti.

 • Školení Autodesk Vault Basic – ideální pro nováčky v oblasti datového managementu, kteří chtějí začít s Vault Basic.
 • Školení Autodesk Vault Workgroup – pro ty, kteří chtějí využít pokročilejších funkcí Vault Workgroup včetně kontroly revizí, správy projektů a reportů, bezpečnosti dat a životního cyklu projektu atd.
 • Školení Autodesk Vault Professional – pro uživatele a společnosti s náročnými požadavky na správu dat, které splní verze Professional, například správa kusovníku (BOM), automatizované ECO, integrace ERP atd.

Probíraná témata typicky zahrnují:

 • Úvod do aplikace Autodesk Vault
 • Základní úkoly ve Vaultu
 • Správa Autodesk Vault dat
 • Organizace a načítání dat
 • Práce s Inventorem
 • Práce s AutoCADem
 • Práce s pokročilými funkcemi Vaultu

Vzhledem k charakteru řešení pro správu dat jsou naše Autodesk Vault kurzy většinou uzpůsobené na míru, aby vyhovovaly jednotlivým požadavkům každé společnosti a samozřejmě také podle toho, o jakou verzi Vaultu a typ softwaru jde a o jakého klienta se jedná – jste-li projektant, inženýr, designér, apod.

Kontaktujte, prosím, svou místní pobočku, abychom vás mohli spojit se specialistou na projednání vašich požadavků, nebo klikněte na tlačítko níže k vyžádání více informací o kurzech Autodesk Vault a my se vám ozveme.

Zjistěte více o školení Autodesk

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.