BIM Implementace

BIM Implementace

Implementace, konzultace a služby pro zavedení metodiky BIM pro architekty, inženýry a projektanty. Zjistěte více
Autodesk Software

Autodesk Software

CAD a BIM software Autodesk pro stavebnictví, strojírenství a média a zábavní průmysl. Zjistěte více
Graitec Software

Graitec Software

Vyvíjíme vlastní CAD a BIM aplikace pro stavebnictví a statické výpočty a rozšíření pro produkty Autodesk. Zjistěte více
CADKON Software

CADKON Software

CADKON je osvědčené CAD řešení pro projektování ve stavebnictví respektující ČSN a normové zvyklosti. Zjistěte více
Reference

Reference

Jaké projekty vznikly díky CAD softwaru Autodesk, Graitec nebo CADKON? Zjistěte více
Školení

Školení

Školení Autodesk, Graitec a CADKON. Jsme autorizované školící centrum Autodesk, nabízíme i kurzy na míru. Zjistěte více
Vývoj

Vývoj

Vytvoříme pro vás doplňkové funkce a aplikace na míru pro zvýšení efektivity práce v CAD/BIM aplikacích. Zjistěte více
Podpora

Podpora

Náš tým expertů je tu pro vás 24/7. Vyberte si z několika úrovní podpory Graitec Maintenance Subscription. Zjistěte více
 • 1

Profesionální služby Graitec

Máme za sebou přes 25 let zkušeností poskytování služeb a vy proto můžete od našeho týmu profesionálů očekávat realizaci vašich projektů – od velkých, po ty nejmenší – včas a v rámci stanoveného rozpočtu.

CAD školení

Školení produktů společností Autodesk a Graitec na profesionální úrovni. Naučte se využít plný potenciál aplikací jako je AutoCAD, Inventor nebo Revit.

Zjistěte více

Tvorba obsahu pro Revit

Chcete zpřístupnit své stavební prvky uživatelům pracujícícm v BIM? Náš tým pro vás vytvoří obsah pro rodiny v Revitu podle vašich přání, ať už jste prodejce nebo výrobce ve stavebnictví.

Zjistěte více

Vývoj softwaru

Bohatých zkušeností našeho vývojového týmu využíváme při tvorbě doplňkových funkcí a aplikací na míru dle individuálních potřeb našich zákazníků. Ozvěte se nám a my s vámi projednáme možnosti, jak zlepšit vaše workflow.

Zjistěte více

CAD služby

2D výkresy a 3D modely, poradenství a vše ostatní týkající se CAD a BIM od našich zkušených techniků, inženýrů a konzultantů.

Zjistěte více

Privacy Notice Banner Czech

 

Canada EN powerpack for revit 2018 banner 300x250

Poslední novinky

 • Graitec EMEA získala již třetím rokem ocenění Autodesk Platinum Award

  Graitec EMEA získala již třetím rokem ocenění Autodesk Platinum Award 21/03/18 – GRAITEC, mezinárodní společnost pro vývoj softwaru pro projektování, strojírenské

  Zjistěte více
 • CADKON 2019 Uvolněn

  CADKON 2019 Uvolněn 09/07/18 - dnes byla uvolněna nová verze produktů CADKON 2019 Stavební konstrukce a CADKON 2019 TZB. Všem uživatelům

  Zjistěte více
 • 1

Nové články na blogu

Nadcházející akce

 • Autodesk: celkový BIM model z aplikací Autodesk - Webinář

  Autodesk: celkový BIM model z aplikací Autodesk - Webinář Datum konání: 27. 09. 2018 Délka: 1:00 hodina Čas: 10:30 - 11:30

  Zjistěte více
 • Revit: základní funkce PowerPacku pro obor konstrukcí - Webinář

  Revit: základní funkce PowerPacku pro obor konstrukcí - Webinář Datum konání: 21. 09. 2018 Délka: 00:30 minut Čas: 10:00 - 10:30

  Zjistěte více
 • Civil 3D - skrytá krása transparentních příkazů - Webinář

  Civil 3D - skrytá krása transparentních příkazů - Webinář Datum konání: 27. 09. 2018 Délka: 1:00 hodina Čas: 12:30 - 13:30

  Zjistěte více
 • 1

Autodesk BIM 360

Autodesk BIM 360 je odpovědí na výzvu, kterou je správa širokého spektra projektových dat v moderním prostředí BIM pro všechny zainteresované strany. Může jít o stavební dokumentaci a aktivity na staveništi od původního konceptu, přes stavbu samotnou a dále až do fáze facility managementu a věřte, že Autodesk BIM 360 je jediným správným řešením.

 

Co je BIM 360?

Autodesk BIM 360 není aplikace, ale celé portfolio stavebních řešení navržené tak, aby nabídlo ty správné nástroje pro správu projektu, staveniště a pro facility management. Ať už máte na starosti návrh, stavební dohled, jste stavebník nebo manažer projektu, tento software vám dodá právě ty nástroje, které zrovna potřebujete ke zdárnému chodu projektu.

BIM 360 má obrovskou výhodu v tom, že jakožto platforma, která shraňuje propojená data z více zdrojů v jednotném prostředí, může minimalizovat integrační omezení softwaru předchozí generace, kdy se často pracovalo na různých platformách a vy tak můžete spravovat projekt během celého jeho životního cyklu.

BIM 360 životní cyklus stavby

Autodesk BIM 360 je výkonné řešení, které urychlí realizaci projektu tím, že vám umožní přístup k datům projektu kdykoli a kdekoli se vám to zrovna hodí. Díky interoperabilitě s ostatními produkty Autodesku může váš tým sdílet informace o projektu v rámci jednoduše ovladatelného uživatelského prostředí a architekti, inženýři a ostatní strany podílející se na projektu tak můžou přispět k jeho chodu a plánování. BIM 360 vám navíc usnadní analýzu dat pro plánování do budoucnosti.

Jak může BIM 360 pomoci vaší společnosti?

 • Realizace projektů včas a v rámci rozpočtu – nástroje pro spolupráci umožní komunikaci se všemi členy týmu v reálném čase a zamezí tak problémům včas.
 • Vyšší profitabilita – vyhněte se a přecházejte nákladným problémům tím, že si jsou všechny zainteresované strany vědomy aktivit svých kolegů.
 • Lepší kvalita stavebního projektu – díky spolupráci s ostatními můžete vypracovat projekt do posledního detailu.
 • Vyšší spokojenost klientů – vždy víte, jak na tom s projektem jste a předcházejte potenciálním konfliktním situacím.
 • Předcházení neshodám mezi návrhem a realizací – plánujte fáze realizace, sledujte postup a provádějte revizi návrhu kdykoli, kdekoli.
 • Ochrana dat – data jsou bezpečně uložena v centrálním úložišti, zakódovaná tak, aby ochránila integritu vašeho projektu.

Které produkty jsou součástí BIM 360?

BIM 360 Team

BIM 360 Team

Cloudová platforma pro navrhování budov. Spolupráce na modelu v reálném čase v prostředí cloudu, včetně „Collaboration for Revit“, sdílení, revize a anotací.

BIM 360 Docs BIM 360 Docs

Cloudová platforma pro celý stavební projekt a jeho životní cyklus. Synchronizace úprav, změn, anotací a žádostí o informace.

BIM 360 Field

BIM 360 Field

Správa prací na staveništi. Mějte přehled o kvalitě, bezpečnosti, problémech, postřezích a subdodavatelích. Zadávání technických zařízení a správa stavu majetku.

BIM 360 Glue

BIM 360 Glue

Spolupráce na projektu před fází návrhu – revize modelu, přehledy a anotace. Předcházení a správa kolizí.

BIM 360 Plan

BIM 360 Plan

Krátkodobé projektové plánování za použití LEAN metodologií.

badge bim 360 layout

BIM 360 Layout

Synchronizace bodů v modelu a při realizaci s extrémní přesností.

BIM 360 Ops

Autodesk BIM 360 Ops

Data z projektu i realizace přístupná pro facility management*.

*Samostatný produkt - není součástí BIM 360.

Cena BIM 360 plánu závisí na aplikacích, které spolu si v jeho rámci předplatíte a také na počtu licencí. Ozvěte se nám a my vám dáme přesné informace.

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.