BIM Implementace

BIM Implementace

Implementace, konzultace a služby pro zavedení metodiky BIM pro architekty, inženýry a projektanty. Zjistěte více
Autodesk Software

Autodesk Software

CAD a BIM software Autodesk pro stavebnictví, strojírenství a média a zábavní průmysl. Zjistěte více
Graitec Software

Graitec Software

Vyvíjíme vlastní CAD a BIM aplikace pro stavebnictví a statické výpočty a rozšíření pro produkty Autodesk. Zjistěte více
CADKON Software

CADKON Software

CADKON je osvědčené CAD řešení pro projektování ve stavebnictví respektující ČSN a normové zvyklosti. Zjistěte více
Reference

Reference

Jaké projekty vznikly díky CAD softwaru Autodesk, Graitec nebo CADKON? Zjistěte více
Školení

Školení

Školení Autodesk, Graitec a CADKON. Jsme autorizované školící centrum Autodesk, nabízíme i kurzy na míru. Zjistěte více
Vývoj

Vývoj

Vytvoříme pro vás doplňkové funkce a aplikace na míru pro zvýšení efektivity práce v CAD/BIM aplikacích. Zjistěte více
Podpora

Podpora

Náš tým expertů je tu pro vás 24/7. Vyberte si z několika úrovní podpory Graitec Maintenance Subscription. Zjistěte více
 • 1

Profesionální služby Graitec

Máme za sebou přes 25 let zkušeností poskytování služeb a vy proto můžete od našeho týmu profesionálů očekávat realizaci vašich projektů – od velkých, po ty nejmenší – včas a v rámci stanoveného rozpočtu.

CAD školení

Školení produktů společností Autodesk a Graitec na profesionální úrovni. Naučte se využít plný potenciál aplikací jako je AutoCAD, Inventor nebo Revit.

Zjistěte více

Tvorba obsahu pro Revit

Chcete zpřístupnit své stavební prvky uživatelům pracujícícm v BIM? Náš tým pro vás vytvoří obsah pro rodiny v Revitu podle vašich přání, ať už jste prodejce nebo výrobce ve stavebnictví.

Zjistěte více

Vývoj softwaru

Bohatých zkušeností našeho vývojového týmu využíváme při tvorbě doplňkových funkcí a aplikací na míru dle individuálních potřeb našich zákazníků. Ozvěte se nám a my s vámi projednáme možnosti, jak zlepšit vaše workflow.

Zjistěte více

CAD služby

2D výkresy a 3D modely, poradenství a vše ostatní týkající se CAD a BIM od našich zkušených techniků, inženýrů a konzultantů.

Zjistěte více

Privacy Notice Banner Czech

 

Canada EN powerpack for revit 2018 banner 300x250

Poslední novinky

 • Graitec EMEA získala již třetím rokem ocenění Autodesk Platinum Award

  Graitec EMEA získala již třetím rokem ocenění Autodesk Platinum Award 21/03/18 – GRAITEC, mezinárodní společnost pro vývoj softwaru pro projektování, strojírenské

  Zjistěte více
 • CADKON 2019 Uvolněn

  CADKON 2019 Uvolněn 09/07/18 - dnes byla uvolněna nová verze produktů CADKON 2019 Stavební konstrukce a CADKON 2019 TZB. Všem uživatelům

  Zjistěte více
 • 1

Nové články na blogu

Nadcházející akce

 • Autodesk: celkový BIM model z aplikací Autodesk - Webinář

  Autodesk: celkový BIM model z aplikací Autodesk - Webinář Datum konání: 27. 09. 2018 Délka: 1:00 hodina Čas: 10:30 - 11:30

  Zjistěte více
 • Civil 3D - skrytá krása transparentních příkazů - Webinář

  Civil 3D - skrytá krása transparentních příkazů - Webinář Datum konání: 27. 09. 2018 Délka: 1:00 hodina Čas: 12:30 - 13:30

  Zjistěte více
 • 1

Graitec - vývojář softwaru

Kromě toho, že vyvíjíme rozšíření na míru pro produkty Autodesku, je GRAITEC už přes 25 let vývojářem BIM softwaru pro železobetonové, dřevěné a ocelové konstrukce.

Za tu dobu náš výkonný CAD software vyhověl více než 40 000 uživatelům po celém světě a podílel se na realizaci cca milionu projektů, což z Graitecu dělá 2. největšího nezávislého vývojáře softwaru pro stavebnictví a inženýrské projekty v Evropě.

Naše stávající aplikace neustále vylepšujeme a vyvíjíme také nový, inovativní BIM software, který pomůže našim zákazníkům s jejich obchodními aktivitami a procesy navrhování.

Naše zaměření na inovativní BIM software také znamená, že náš software zvýší produktivitu uživatelů a sníží čas navrhování a zároveň také rozšíří možnosti komunikace v době, kdy je svět čím dál tím propojenější – a BIM se to týká dvojnásob.

Naše vlastní aplikace používají tisíce uživatelů v České republice a na Slovensku. Námi vyvíjených specializovaných produktů z řady CADKON  bylo prodáno více než 10.000 licencí.

Náš technický tým je složen z profesních odborníků, pokrýváme všechny důležité obory v oblasti stavebnictví od architektury, přes statické výpočty a návrh konstrukcí, po jednotlivé inženýrské a TZB profese. Na konci loňského roku jsme rozšířili nabídku námi podporovaných produktů také o oblast strojírenství. Zároveň jsme navázali úzkou spolupráci s naší sesterskou společností GRAITEC z Velké Británie, která se týká především vzájemného sdílení know-how a spolupráce na projektech v oblasti BIM, Digitálního Prototypování a Data Managementu.

V neposlední řadě vyvíjíme také aplikace na míru dle individuálních požadavků. Tyto bohaté zkušenosti využívají naši zákazníci při své každodenní práci, řešení technických problémů či zdokonalování se v používání námi dodávaných produktů.

Přečtěte si o nabízených inovativních řešeních kliknutím na obrázky níže:

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.