Program spokojenosti zákazníků společnosti Autodesk

posileni vztahu

Jedním z cílů společnosti Graitec je zlepšování spokojenosti zákazníků. Program spokojenosti zákazníků společnosti (Autodesk Customer Satisfaction - CSAT) měří údaje tržeb před a po spolupráci s Graitec a je nedílnou součástí zlepšování našich strategií zaměřených na klienty.

Příjemci

Pokud jste si nedávno koupili nebo aktivovali produkt společnosti Autodesk, nebo pokud je čas na obnovení vašeho předplatného, můžete být společností Autodesk pozváni k vyplnění krátkého online dotazníku. Vyplnění dotazníku není povinné.

Časový horizont

Autodesk zasílá pozvání k průzkumu e-mailem každé čtvrtletí -  v polovině každého fiskálního čtvrtletí společnosti Autodesk.

csatdateline CZ

Přidejte si prosím adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do seznamu „známých odesílatelů“, aby Vám tato příležitost neunikla.

Výsledky

Vyplnění dotazníku zabere jen několik minut a poskytuje praktickou zpětnou vazbu prostřednictvím e-mailového upozornění zasílaného společnosti Graitec při zaznamenaném nízkém ohodnocení. Bereme každou zpětnou vazbu vážně a můžeme telefonicky kontaktovat zákazníky, abychom lépe porozuměli jejich komentářům a obavám.

Usilujeme o dokonalost

Graitec je Autodesk Platinum Partner a udržení této akreditace vyžaduje nejvyšší standard zákaznické spokojenosti, což se nám v současné době daří.

Skóre v průzkumu méně než 9 z 10 je bráno jako průměrné a tím pod požadovaným standardem Platinum. Proto Vás prosíme, pokud jste s úrovní našich služeb spokojeni, ohodnoťte nás skórem 9 nebo 10.

Samozřejmě, pokud jsme nedosáhli úrovně, kterou jste očekávali, dejte nám prosím vědět. Upozorňujeme, že je měřena vaše spokojenost se službami společnosti Graitec, nikoli Autodesk.

CSAT table CZ

Program odměn

Jako výraz uznání budou všichni účastníci průzkumu zařazeni do losování o ceny. To se uskuteční jednou za čtvrt roku z účastníků průzkumu v daném čtvrtletí.

Dotazy

Máte-li jakékoli dotazy k programu zákaznické spokojenosti společnosti Autodesk nebo se s námi chcete přímo podělit o zpětnou vazbu, kontaktujte nás na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.