GRAITEC – Profil společnosti

Od jednoho z prvních prodejců CAD technologií v ČR po držitele ocenění Autodesk Platinum Partner!

Graitec logo

Společnost GRAITEC, založená v roce 1986, je mezinárodním Platinum partnerem (včetně Autodesk Developer Partner a Autodesk AEC Solutions Associate) společnosti Autodesk napříč Evropou, který poskytuje vysoce výkonná řešení BIM, doplňky a aplikace na zásadní Autodesk software na míru.

Společnost GRAITEC, která působí ve 38 pobočkách ve více než 11 zemích světa, nabízí svým klientům rozsáhlou řadu zavedených softwarových řešení, spolu s celým portfoliem produktů společnosti Autodesk a kolekcemi pro BIM, které pomáhají řešit ta nejnáročnější zadání projektů a zajišťují nejvyšší produktivitu, efektivitu a výkon. Graitec je, se svými 450 zaměstnanci, mezi nimiž najdete 200 BIM konzultantů, společnost jasně zaměřená na inovaci, jejíž produkty využívá více než 50 000 odborníků ve stavebnictví po celém světě.

Jsme Autodesk ISV Partner. Na celém světě je velmi omezený počet ISV partnerů. Pro Vás, našeho zákazníka, je to důkaz kvality.

Díky pobočkám po celém světě Vám zaručíme stejnou kvalitu služeb kdekoli budete potřebovat. Zajistíme implementaci ve Vaší společnosti v ČR, ale i v pobočkách v zahraničí.

Pomůžeme Vám s implementací BIM (Informační model budovy) . V současné době máme více jak 100 realizovaných projektů. Vzhledem k naší provázanosti na zahraničí, máme nejnovější informace o BIM.

Již více než 17 let patříme do významné skupiny vývojářů Autodesk Developer Network (ADN) a jsme jediným prodejcem, distributorem a poskytovatelem technického zázemí produktů Advance ve východní Evropě.

Naše vlastní aplikace používají tisíce uživatelů v České republice a na Slovensku. Námi vyvíjených specializovaných produktů z řady CADKON bylo prodáno více než 10.000 licencí. Náš technický tým je složen z profesních odborníků, pokrýváme všechny důležité obory v oblasti stavebnictví od architektury, přes statické výpočty a návrh konstrukcí, po jednotlivé inženýrské a TZB profese.

Na konci loňského roku jsme rozšířili nabídku námi podporovaných produktů také o oblast strojírenství. Zároveň jsme navázali úzkou spolupráci s naší sesterskou společností GRAITEC z Velké Británie, která se týká především vzájemného sdílení know-how a spolupráce na projektech v oblasti BIM, Digitálního Prototypování a Data Managementu.

V neposlední řadě vyvíjíme také aplikace na míru dle individuálních požadavků. Tyto bohaté zkušenosti využívají naši zákazníci při své každodenní práci, řešení technických problémů či zdokonalování se v používání námi dodávaných produktů.

A samozřejmostí je, že s námi můžete absolvovat školení na produkty Autodestk, Advance i CADKON+.

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.