cz banner web BIMstart pack

 Vstupte i Vy s BIMUp Start Pack do světa BIM!

S vědomím, že za vámi stojí jeden z největších světových dodavatelů BIM technologií s ním více než 200 profesionálů v oboru a dlouholetý Platinum Partner Autodesk, nechte zavedení BIM v našich rukou a náš osvědčený program BIMUp vás provede přípravou, dokumentací a realizací BIM projektu. 

autodesk revit logo 2023 3 autodesk revit logo 2023 3 autodesk revit logo 2023 3
BIMUp Start Pack Architecture BIMUp Start Pack MEP BIMUp Start Pack Infrastructure

> Architektura a stavební konstrukce

> Zdravotechnika
> Vytápění
> Vzduchotechnika

> Silnice
> Mosty
> Terénní úpravy
> Inženýrské sítě

Ať už jste architekt, projektant, inženýr nebo konzultant, budete mít jistotu v tom, že Graitec již dovedl tisíce společností k úspěšnému zavedení BIM.  Tvorba informačního modelu (BIM) začíná fází plánování a tvorbou konceptuálního designu a pokračuje celým životním cyklem projektu. Je důležité, aby nedošlo ke ztrátě inteligentních informací během různých fází BIM projektu.

Vyberte si podle oblasti:


Děkujeme, že se více zajímáte o vstup do BIM a náš ucelený systém. Jasný a především proveditelný plán, který je nejrychlejší cestou k úspěchu. Dosáhne BIM v tempu, které vám vyhovuje.

KLIKNĚTE SEM PRO ŽÁDOST O VÍCE INFORMACÍ O GRAITEC BIMUP

obr

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.