Silniční projekty

Sweco Hydroprojekt je součástí Skupiny Sweco od roku 2007. Poskytujeme konzultační, projektové a inženýrské služby především v oblasti vodního hospodářství, životního prostředí, dopravní infrastruktury, architektury a pozemního stavitelství. Jsme inženýrská, poradenská a projektová firma, která je v oboru vodního hospodářství leaderem trhu v České republice.


dekonta banner

Kde Sweco Hydroprojekt působí

Sweco Hydroprojekt působí především na trhu v České a Slovenské republice, zároveň se stále častěji zapojuje do mezinárodních projektů. Hlavní sídlo má v Praze, oblastní kanceláře v Brně a v Ostravě.

 

Dlouhodobě využíváme v projekci moderní nástroje, které nám umožňují realizovat ty největší výzvy. Hlavní výhody modelování ve 3D v Civil 3D vidíme v přesném řešení a eliminaci chyb. Od firmy Graitec využíváme silniční šablonu a podsestavy, které jsou tzv. BIM ready a jsme tak připraveni na projekty, které teprve přijdou.

Jiří Moc, Sweco Hydroprojekt

>> Kompletní reference v PDF

Autoři:
Sweco Hydroprojekt

>> Vyberte si reference podle oblasti

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.