Graitec vydává novou verzi Opentree 2023

Červen 2022 – GRAITEC, mezinárodní vývojář software pro oblast AEC, Vám s potěšením oznamuje vydání nové verze Graitec Opentree 2023.

 Graitec Opentree – Prvotřídní intuitivní systém pro správu výkresů a dokumentů, který pomáhá profesionálům AEC zefektivnit jejich návrhové procesy a zároveň splnit náročné požadavky na správu dokumentů podle nejnovějších standardů.

Obrázok38

 Graitec Opentree 2023 je druhá vydaná verze pod Graitec od akvizice v lednu 2019. Vezmeme-li v úvahu historii aplikace „Cabinet“, rozšířili jsme naši technologii, abychom architektům a inženýrům pomohli efektivně kreslit a spravovat dokumenty. Tato verze přináší několik nových klíčových funkcí, vylepšené rozhraní, zjednodušuje běžné operace a zlepšuje celkovou použitelnost. Méně času stráveného opakováním úkolů znamená efektivnější využití času.

Známé rozhraní, které je rychlé, za vaším firewallem je nezbytným společníkem pro správu všech vašich rozpracovaných, vydaných a publikovaných výstupů.

5 nejlepších novinek:

  • Sady – skvělý způsob, jak vytvářet kolekce souvisejících dokumentů bez nutnosti generování dalších kopií.
  • Hromadný import – přetáhněte složky a soubory do Opentree pro rychlé a snadné vložení dokumentů do systému.
  • Revit PDF výkresy – aktualizace rozpisek v jednotlivých PDF, pokud procházejí schvalovacím pracovním postupem (workflow).
  • DWG Xrefy – možnost před odesláním ke kontrole nebo klientovi automaticky uzamknout nebo svázat Xrefy.
  • Integrace Advance CAD – vykreslujte soubory DWG do PDF při použití vlastního stylu vykreslování (soubor .CTB). 

Podívejte se na web Graitec Opentree a sledujte nás na LinkedIn a zjistěte více o této nové verzi!

OPENTREE DIGI RVB

 


Gary Edwards – ředitel produktové řady MANAGE: “Od vydání BIM mandátu vlády Spojeného království z roku 2016 jsme svědky globálního vývoje technologií a návrhových procesů prostřednictvím normy ISO 19650. A co je důležitější, trh AEC si uvědomuje výhody lepší správy informací, protože chápe, že strukturovaný konzistentní přístup může pomoci zvýšit skutečnou produktivitu, snížit náklady a být udržitelnější. S vydáním Opentree v roce 2023 i nadále umožňujeme našim zákazníkům dělat právě výše zmíněné. Naše přední technologie pomáhá uživatelům po celém světě poskytovat přesné informace a kvalitnější návrhy včas. Spolupráce je jádrem toho, co děláme, pomáháme průmyslu AEC budovat lepší zítřky”.

 

O společnosti GRAITEC

Založena v roce 1986, společnost GRAITEC je mezinárodní skupina, která pomáhá odborníkům v oblasti stavebnictví a výroby s digitalizaci jejich činnosti pomocí práce v prostředí BIM, používáním Inudstry 4.0 softwaru a konzultacemi. Graitec je vývojářem špičkových BIM aplikací a zároveň Autodesk Platinum Partner v Evropě a Autodesk Gold Partner v Severní Americe. Díky působnosti ve 48 pobočkách ve 13 zemích po celém světě, nabízí GRAITEC svým zákazníkům vlastní široké portfolio zavedených softwarových řešení spolu s úplným portfoliem Autodesk produktů a BIM softwarového řešení, které pomáhá soustředit se na nejdůležitější požadavky projektu a maximalizovat produktivitu a výkon. S více jak 550 zaměstnanci, z čehož je 200 BIM konzultantů, se Graitec řadí mezi společnosti zaměřené na inovaci a její produkty používá více jak 100,000 profesionálů ve stavebnictví.

 

Chcete-li získat více informací, navštivte nás na www.graitec.cz

V případě zájmu o další informace kontaktujte prosím:

Petr Laník
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.