Projekt HTÚ výrobního areálu

Společnost Storing spol. s.r.o. je projektová a inženýrská společnost, která navrhuje stavby, zpracovává projektové Společnost Storing spol. s.r.o. je projektová a inženýrská společnost, která navrhuje stavby, zpracovává projektové dokumentace, zajišťuje potřebná povolení ke stavbě i k jejímu užívání, zajišťuje kontrolu provádění staveb a koordinuje BOZP na stavbách.

dekonta banner

Dlouholetá praxe v projektové činnosti, již více než 20 let se věnují investorsko-inženýrským činnostem a realizacím staveb.Dlouholetá praxe v projektové činnosti, již více než 20 let se věnují investorsko-inženýrským činnostem a realizacím staveb.

Hlavním zaměřením jsou pozemní stavby – průmyslové, zdravotnické, školské a vzdělávací, stavby sociálních služeb, stavby bytové a stavby občanské vybavenosti.

 

Nespornou výhodou nového projektového nástroje je snížení pracnosti rutinních činností, strojní zpracování dat a omezení lidských chyb. 

Další důležitou výhodou je nezávislost na objemu zadaných dat a možnost poměrně rychlého vyhodnocení a optimalizace výškového osazení objektu již v počáteční fázi projektování ve vazbě na vyrovnanou bilanci zemních prací.

Storing spol. s.r.o.

>> Kompletní reference v PDF

Autoři:
Storing spol. s.r.o.

>> Vyberte si reference podle oblasti

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.