I/30 – PODHORSKÝ PARK OKRUŽNÍ KŘIŽOVATKA

Společnost FABIONN, s.r.o. byla založena 19. 1. 2000 jako soukromá společnost pro přípravu a realizaci staveb. Hlavním předmětem činnosti společnosti je zajišťování komplexní projektové a inženýrské činnosti v investiční výstavbě převážně pro soukromé investory. Kromě této služby poskytuje firma též služby v oblasti řízení staveb, poradenství, zpracování podnikatelských záměrů apod.

dekonta banner

Společnost FABIONN, s.r.o. průběžně zaměstnává cca 20 pracovníků v hlavním pracovním poměru. Pro zajišťování komplexní činnosti spolupracuje firma s osvědčenými a prověřenými projektovými kancelářemi, specialisty a znalci.

Největší užitek nám přinesla spolupráce ve formě konzultací, které obsahovaly nejen standardní popis funkcionalit SW Civil 3D, ale i užitečné detailní tipy pro tvorbu 3D modelu. Ten byl vystavěn na základě GRAITEC silničních podsestav a šablony. V krátkém čase se nám povedlo využít výhod tohoto programu, jako snížení pracnosti, dynamičnost řešení model-výkres a z toho vyplývající lepší kontrola chyb.

FABIONN, s.r.o.

>> Kompletní reference v PDF

Autoři:
FABIONN, s.r.o.

>> Vyberte si reference podle oblasti

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.