GRAITEC vydává novou verzi Advance PowerPack 2022

Červen 2021 - GRAITEC, mezinárodní vývojář software pro oblast AEC, Vám s potěšením oznamuje vydání nové verze Advance PowerPack 2022. Advance PowerPack je sada nástrojů zaměřených na zdokonalení a usnadnění Vaší každodenní práce s produkty společnosti Autodesk jako jsou Autodesk Revit a Autodesk Advance Steel. Rozšiřte svoje BIM pracovní postupy pomocí Advance Design PowerPack od společnosti GRAITEC. pas obrazok AD 2021 opt

S Advance PowerPack 2022, přináší společnost GRAITEC uživatelům produktů Autodesk cenné nástroje, které pomohou zefektivnit a zvýšit produktivitu jejich práce při používání produktů Advance Steel®, nebo Revit® Do nové verze byly implementovány desítky nových funkcionalit v týkajících se různých oblastí: 

  • Kótování v aplikaci Revit® rychleji, než jste si kdy dokázali představit, pomocí nového nástroje průběžná kóta v Advance PowerPack pro Revit®: stačí nakreslit čáru a nástroj automaticky vezme v úvahu všechny objekty, které čára protíná a automaticky umístí kóty. 
  • Velké množství nových nástrojů pro návrh a posouzení výztuže v Advance PowerPack pro Revit: zdokonalená pravidla vazby výztuže s ohledem na krytí a další výztuž, nový mechanismus generace pohledů a výkresů, možnost vytvářet skupiny železobetonových desek, filtrování podle Rozdělení pro snazší vyhledání výztuže, desítky vylepšení v návrhových modulech… 
  • Nový mechanismus synchronizace pro import/export a synchronizaci modelů and konstrukčních dat mezi aplikacemi Revit®, Advance Steel® a Advance Design®. 
  • Několik zdokonalení v Advance PowerPack pro Advance Steel týkajících se Stairs & Railings, která umožňují uživatelům snazší ovládání pravidel pro vytváření sestav a podsestav zábradlí: přípoje pro upevňovací výstupky výplňových panelů, specifické svarové přípoje mnoho dalších vylepšení. 
  • Desítky různých nových funkcionalit a úprav na základě požadavků našich uživatelů z celého světa, které přináší zefektivnění každodenní práce. 

 

Pokud se chcete o této verzi dozvědět více, připojte se na webové stránky Advance PowerPacka sledujte nás na LinkedIn

Novou verzi 2022 můžete stáhnout zde 

Joseph PAIS, Graitec Product Director: ”Již více jak 30 let se společnosti GRAITEC daří poskytovat svým zákazníkům inovativní řešení podle přání a požadavků uživatelů. Tato nová verze Advance PowerPack 2022 není výjimkou. Přináší všem uživatelům produktů Autodesk Revit® a Autodesk Advance Steel® řadu důležitých nových funkcionalit, ať už je jejich zaměření jakékoliv. Nástroje pro automatické kótování, nový výkonný generátor pohledů a výkresů, zdokonalené propojení do aplikace Excel, rozšířené schopnosti doplňku Stairs & Railings, nový mechanismus synchronizace, desítky nových funkcionalit, které usnadní každodenní přací v aplikacích Autodesk… PowerPack je doplněk kolekce Autodesk AEC, který opravdu musíte mít! Děkujeme Vám za to, že jste součástí naší komunity a užijte si novou verzi 2022! ” 

O společnosti GRAITEC

Založena v roce 1986, společnost GRAITEC je mezinárodní skupina, která pomáhá odborníkům v oblasti stavebnictví a výroby s digitalizaci jejich činnosti pomocí práce v prostředí BIM, používáním Inudstry 4.0 softwaru a konzultacemi. Graitec je vývojářem špičkových BIM aplikací a zároveň Autodesk Platinum Partner v Evropě and Autodesk Gold Partner in Severní Americe a Rusku. Díky působnosti ve 48 pobočkách ve 13 zemích po celém světě, nabízí GRAITEC svým zákazníkům vlastní široké portfolio zavedených softwarových řešení spolu s úplným portfoliem Autodesk produktů a BIM softwarového řešení, které pomáhá se soustředit na ty nejnáročnější požadavky projektu a maximalizovat produktivitu a výkon. S více jak 550 zaměstnanci, z čehož je 200 BIM konzultantů, se Graitec řadí mezi společnosti zaměřené na inovaci a její produkty jsou používány více jak 100,000 profesionály ve stavebnictví.

Chcete-li získat více informací, navštivte nás na www.graitec.cz

 

V případě zájmu o další informace kontaktujte prosím:

  • Jan Havlíček
  • E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.