Graitec vydává verzi 2022 svých aplikací CADKON

Červen 2021 – GRAITEC, v plném významu mezinárodní developer softwarových aplikací pro návrh, analýzu, výrobu a správu dat pro segment AEC a Autodesk® Partner napříč Evropou, Ruskem, USA & Kanadou s potěšením oznamuje uvedení nové verze 2022 svých aplikací CADKON: CADKON Stavební konstrukceCADKON TZB a CADKON RCD.

CADKON nadstavba 2021

V nové verzi CADKON 2022 naleznete řadu novinek a změn. Mezi hlavní společné novinky patří podpora nových produktů Autodesku verze 2022 a nový instalační program.

  • Instalační program umožňuje online instalace, snadné provádění aktualizací programů a změn v instalacích.

2022 1

Žádost o více informací o produktech CADKON

 

O společnosti GRAITEC

Založena v roce 1986, společnost GRAITEC je mezinárodní skupina, která pomáhá odborníkům v oblasti stavebnictví a výroby s digitalizaci jejich činnosti pomocí práce v prostředí BIM, používáním Inudstry 4.0 softwaru a konzultacemi. Graitec je vývojářem špičkových BIM aplikací a zároveň Autodesk Platinum Partner v Evropě and Autodesk Gold Partner in Severní Americe a Rusku. Díky působnosti ve 48 pobočkách ve 13 zemích po celém světě, nabízí GRAITEC svým zákazníkům vlastní široké portfolio zavedených softwarových řešení spolu s úplným portfoliem Autodesk produktů a BIM softwarového řešení, které pomáhá se soustředit na ty nejnáročnější požadavky projektu a maximalizovat produktivitu a výkon. S více jak 550 zaměstnanci, z čehož je 200 BIM konzultantů, se Graitec řadí mezi společnosti zaměřené na inovaci a její produkty jsou používány více jak 100,000 profesionály ve stavebnictví.

Chcete-li získat více informací, navštivte nás na www.graitec.cz

 

V případě zájmu o další informace kontaktujte prosím:

  • Jan Havlíček
  • E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.