GRAITEC ZÍSKÁVÁ STRUCSOFT SOLUTIONS (KANADA): vývojář softwaru zaměřeného na sektor prefabrikované výroby a přípravu staveb mimo staveniště v odvětví AEC.

12. dubna 2021 – GRAITEC, mezinárodní vývojář softwaru BIM pro architekturu a stavebnictví (AEC) a Platinum Partner společnosti Autodesk® napříč Evropou a Gold Partner napříč Kanadou, Spojenými Státy a Ruskem s potěšením oznamuje akvizici společnosti StrucSoft Solutions.

 

Structsoft

Společnost StrucSoft Solutions, kterou původně založil v roce 1994 George Ajami, je kanadský vývojář softwaru, který se v odvětví AEC zaměřuje na prefabrikovanou výrobu a přípravu stavby mimo staveniště.  StrucSoft, sídlící v Montrealu (Quebec), otevřel v roce 2017 pobočku v Liverpoolu (Velká Británie) s cílem poskytovat podporu klientům ze Severní Ameriky a Evropy. Společnost vyvíjí sadu softwaru pro dřevěné konstrukce a konstrukce z lehké oceli pro modelování, koordinování a výrobu přímo v prostředí Autodesk Revit®.

GRAITEC, který nyní působí ve více než 10 zemích, je již zaveden na hlavních trzích společnosti StrucSoft (tj. USA, Kanada a Velká Británie), čímž vytváří bezprostřední obchodní synergie.

Z technologického hlediska sdílejí Graitec a StrucSoft stejnou silnou DNA. Software StrucSoft Solutions’ MWF (neboli Metal Wood Framer) doplňuje funkční pokrytí nabídky FABRICATE společnosti Graitec přidáním lehké oceli a dřeva ke stávajícím výztužím, prefabrikovanému betonu a konstrukční oceli. Akvizice společnosti StrucSoft Solutions významně posiluje strategii společnosti Graitec CREATE – SIMULATE – FABRICATE – MANAGE a možnost poskytovat komplexní řešení pro stavební průmysl.

Manuel Liedot, generální ředitel společnosti GRAITEC uvádí: “Jsem nesmírně rád, že mohu přivítat společnost StrucSoft s jejími zákazníky a talentovaným týmem pracovníků do skupiny Graitec. Nativní integrace StrucSoftu s Revitem je skvělým doplňkem BIM ekosystému Graitec a Autodesk. StrucSoft významně posiluje naši ambici zefektivnit spolupráci mezi strojírenskými firmami, konstruktéry, výrobci a staviteli. Akvizice společnosti StrucSoft také dokazuje náš trvalý závazek vůči severoamerickému trhu.”

George Ajami, prezident společnosti StrucSoft Solutions dodává: “Jsme nesmírně nadšeni připojením se k týmu Graitec. Jejich nastavení ‘zákazník na prvním místě‘ a jejich odhodlání vyvíjet technologie v segmentech prefabrikace a výroby jde ruku v ruce s posláním společnosti StrucSoft. Tento další krok ve vývoji naší společnosti umožní našim týmům společně poskytovat služby našim zákazníkům a posouvat hranice toho, čeho může náš software dosáhnout v odvětví výroby a AEC.”

O společnosti GRAITEC

Společnost GRAITEC, založená v roce 1986, je mezinárodní skupina (13 zemí po celém světě – 48 poboček), která svým řešením BIM a softwarem Průmysl 4.0 a odpovídajícím poradenstvím pomáhá profesionálům ve stavebnictví a ve výrobě dosáhnout digitální transformace. Společnost Graitec je vývojářem vysoce výkonných řešení BIM a zároveň je Platinum Partnerem společnosti Autodesk v Evropě a Gold Partnerem společnosti Autodesk Partner v Severní Americe a Rusku. S více než 550 zaměstnanci včetně 200 konzultantů BIM, je GRAITEC společností zaměřenou na inovace, jejichž produkty využívá přes 100 000 profesionálů ve stavebnictví po celém světě.

Pro více informací navštivte Graitec

O společnosti StrucSoft

Společnost StrucSoft Solutions, založená v roce 1994, vyvíjí software a poskytuje služby pro výrobní a AEC průmysl. Společnost StrucSoft se sídlem v kanadském Montrealu a pobočkou v Liverpoolu (Velká Británie) využívá BIM technologii k digitalizaci a automatizaci vytváření a toku výrobních dat od konstrukčního modelu do obchodního procesu. Stěžejní produkt společnosti StrucSoft Solutions, MWF, je postaven na platformě Autodesk Revit® a automatizuje vytváření jak lehkých ocelových, tak dřevěných panelů a doplňuje tak spojení mezi designem a výrobou.

Pro více informací navštivte StrucSoft

Pro další informace prosím kontaktujte:

Dave Talbot, GRAITEC
Phone: +44 23 8086 8947
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.