GRAITEC ZÍSKÁVÁ REDCAGE (CANADA) – Předního kanadského partnera pro strojírenství a BIM

22. února 2021 – GRAITEC, mezinárodní vývojář softwaru BIM pro architekturu a stavebnictví (AEC), Platinum Partner společnosti Autodesk® napříč Evropou a Gold partner napříč Kanadou, USA a Ruskem, s potěšením oznamuje akvizici společnosti REDCAGE, kanadské společnosti, která poskytuje řešení Autodesk pro strojírenství a pro architekturu a stavebnictví (AEC) širokému spektru klientů v celé Kanadě.

REDCAGE působící v prostorách v Ontariu, poskytuje poradenství, podporu a školení ve společnostech v celé řadě odvětví. Tato nejnovější akvizice dále posílí pozici společnosti Graitec na jednom z klíčových trhů v Severní Americe, čímž posílí své stávající působiště v Quebecu. Díky nedávné investici partnerů z Apaxu je zřejmá chuť společnosti Graitec dále expandovat a poskytovat své služby rostoucímu počtu zákazníků napříč Severní Amerikou.

Manuel Liedot, generální ředitel společnosti GRAITEC uvádí: “Získáním společnosti CADPOINT dále pokračují naše investice v jednom z klíčových trhů BIM v Severní Americe. Redcage je dokonalým přírůstkem Graitecu: spojením našich sil vytvoříme společně obrovskou hodnotu pro architekty, inženýry a stavební společnosti v rámci naší strategie CREATE – SIMULATE – FABRICATE – MANAGE (Návrh – Posouzení – Výroba – Správa)”.

Gino Barone, zakladatel a řídící partner společnosti REDCAGE uvádí: “Vstupem do společnosti Graitec budou naši zákazníci dále těžit ze zázemí společnosti s dlouhou historií v oblasti designu & spolupráce. Tým společnosti Graitec má dovednosti a odborné znalosti, které umožní klientům společnosti CADPOINT přístup k mnohem širší škále BIM nástrojů a poradenství."

Kevin Degabriele, zakladatel a řídící partner společnosti REDCAGE uvádí: “Tato skvělá zpráva představuje nevídané příležitosti jak pro naše klienty, tak pro zaměstnance. Nesmírné odborné znalosti a další prostředky, které Graitec poskytuje jakožto globální distributor Autodesk skvěle doplní poradenský přístup společnosti Redcage k řešení neustále se měnících obchodních výzev našich zákazníků.” Kevin pokračuje “Unikátní nabídka softwaru společnosti Graitec, jako například jejich dobře známé Powerpacky jak pro výrobní průmysl tak pro AEC, budou užitečným zásobníkem nástrojů pro naše klienty.“

Steve Houlder, GRAITEC COO comments: “Těšíme se, až přivítáme zákazníky a zaměstnance společnosti REDCAGE do skupiny Graitec. Redcage má za sebou vemli úspěšnou historii a my se těšíme na další zlepšování zkušeností s produkty a službami společnosti Graitec."

O společnosti GRAITEC
Společnost GRAITEC, založená v roce 1986, je mezinárodní skupina (13 zemí po celém světě – 48 poboček), která svým řešením BIM a softwarem Průmysl 4.0 a odpovídajícím poradenstvím pomáhá profesionálům ve stavebnictví a ve výrobě dosáhnout digitální transformace. Společnost Graitec je vývojářem vysoce výkonných řešení BIM a zároveň je Platinum Partnerem společnosti Autodesk v Evropě a Gold Partnerem společnosti Autodesk Partner v Severní Americe a Rusku. S více než 550 zaměstnanci, včetně 200 konzultantů BIM, je GRAITEC společností zaměřenou na inovace, jejichž produkty využívá přes 100 000 profesionálů ve stavebnictví po celém světě..


Pro další informace navštivte www.graitec.com

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.