GRAITEC oznamuje akvizici společnosti CADPOINT- Poskytovatele řešení BIM pro architekturu a stavebnictví (AEC)

4. listopadu 2020 – GRAITEC, mezinárodní vývojář softwaru BIM pro architekturu a stavebnictví (AEC) a Platinum Partner společnosti Autodesk® napříč Evropou, s potěšením oznamuje akvizici společnosti CADPOINT, britské společnosti, která poskytuje řešení Autodesk pro architekturu a stavebnictví (AEC) širokému spektru klientů v celé Velké Británii.  

 

CADPOINT, působící v areálu Crowthorne Berkshire, poskytuje poradenství, podporu a školení ve společnostech v celé řadě průmyslových odvětví. Tato nejnovější akvizice dále posílí pozici společnosti Graitec na jednom z klíčových trhů v Evropě.

Díky nedávné investici partnerů z Apaxu je zřejmá chuť společnosti Graitec dále expandovat a poskytovat své služby rostoucímu počtu zákazníku v Evropě i mimo ni.  

Manuel Liedot, generální ředitel společnosti GRAITEC uvádí: “Získání společnosti CADPOINT dále pokračují naše investice v jednom z klíčových trhů BIM v Evropě. Je to důsledek naší akviziční strategie, jejímž cílem je dále rozšiřovat klientskou základnu a nabídku produktů společnosti Graitec a zároveň zdokonalovat naši strategii CREATE – SIMULATE – FABRICATE – MANAGE (Návrh – Posouzení – Výroba – Správa), abychom mohli poskytovat komplexní řešení pro celý sektor stavebnictví, od architektů, přes inženýry až po stavební společnosti.”

Mike Jourdan, jednatel společnosti CADPOINT uvádí: “Vstupem do společnosti Graitec budou naši zákazníci dále těžit ze zázemí společnosti s dlouhou historií v oblasti designu & spolupráce. Tým společnosti Graitec má dovednosti a odborné znalosti, které umožní klientům společnosti CADPOINT přístup k mnohem širší škále BIM nástrojů a poradenství.“

Steve Houlder, provozní ředitel společnosti GRAITEC uvádí: “Těšíme se, až přivítáme zákazníky společnosti CADPOINT do skupiny Graitec. Společnost CADPOINT má velmi úspěšnou historii a naším společným postupem kupředu budeme na tomto silném základu dále stavět zavedením technologie Graitec do Autodesk softwaru společnosti.”

O společnosti  CADPOINT
www.CADPOINT.co.uk


O společnosti GRAITEC

Společnost GRAITEC, založená v roce 1986, je mezinárodní skupina (13 zemí po celém světě – 48 poboček), která svým řešením BIM a softwarem Průmysl 4.0 a odpovídajícím poradenstvím pomáhá profesionálům ve stavebnictví a ve výrobě dosáhnout digitální transformace. Společnost Graitec je vývojářem vysoce výkonných řešení BIM a zároveň je Platinum Partnerem společnosti Autodesk v Evropě a Gold Partnerem společnosti Autodesk Partner v Severní Americe a Rusku. S více než 550 zaměstnanci, včetně 200 konzultantů BIM, je GRAITEC společností zaměřenou na inovace, jejichž produkty využívá přes 100 000 profesionálů ve stavebnictví po celém světě.

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.