Konec Inventor LT

Fusion 360 banner

K 7.11.2020 dojde k ukončení prodeje nových licencí Inventor LT a Inventor LT Suite. K 7.5.2021 Autodesk ukončí také prodej obnovení pro tyto produkty.

 

Inventor LT skončí v propadlišti dějin, ale to není důvod ke smutku. Program Fusion 360 Cloud ho dokáže plně nahradit a ještě Vám nabídne mnohem víc.

Oba programy se vyznačují CAD navrhováním ve 3D. Nabízí přímé, volné i parametrické modelování a možnosti exportu do DWG nebo samostatných výkresů. Navíc jsou obě aplikace propojeny s Vault serverovou správou dat.

Jediné, co ve Fusion 360 Cloud nenaleznete je psaní poznámek přímo do 3D modelu. Fusion 360 Cloud toho nabízí ale daleko víc. Jeho součástí je cloudová správa dat Fusion team. Můžete v něm vytvářet sestavy, simulace, soubory pro CAM, dokonce i rendrovat, využívat funkcí generativního designu a k tomu všemu projektovat tištěné spoje.

Současná doporučená cena ročního pronájmu Inventor LT byla 460 EUR bez DPH. Roční pronájem Fusion 360 Cloud dnes pořídíte za 415 EUR bez DPH.

 

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.