Vážení uživatelé, Graitec vydává aktualizovanou verzi MKP software Advance Design 2021.1

Tato verze Advance Design 2021.1 byla doplněna o velké množství nových funkcionalit a zdokonalení stávajících, které uživatelům významné šetří čas při práci. Týká se to zejména těchto hlavních témat:

  • Dokonalejší modelování a pracovní proces
  • Nové možnosti a zdokonalení pro návrh ocelových konstrukcí
  • Nové možnosti a zdokonalení pro návrh železobetonových konstrukcí
  • Zdokonalené Návrhové moduly pro železobetonové a ocelové konstrukce (dříve známé pod názvem moduly BIM Designers)

AD21 Badge noyear 256

Pokud byste chtěli mluvit s odborníkem na produkt a vidět ukázku, jednoduše se spojte kliknutím na tlačítko níže.

Stáhnout Graitec software

Mezi nejdůležitější nové funkcionality a zdokonalení patří:

  • Export a import definic kombinací zatížení do/z Excelu à jednoduchá definice a správa kombinací zatížení v aplikaci Excel pomocí příkazů Export a Import.
  • Zdokonalený přenos zatížení do Návrhových modulů à snadný přenos uživatelsky zadaných, nebo upravených definic kombinací zatížení do Návrhových modulů
  • Rychlejší procesy v návrhových modulech à výrazné zvýšení uživatelského pohodlí především zkrácením doby potřebné na generování výkresů.
  • Návrh a posouzení spojitých ŽB nosníků navržených pomocí konceptu super-prvek  à Návrh spojitého nosníku různých výškách průřezu a šířkách podpor v jednotlivých polích jako jeden prvek
  • Interaktivní výkresy ocelových přípojů  à výkresy je nyní možné generovat a spravovat interaktivním mechanismem výkresu. To umožňuje snadnou a rychlou úpravu polohy jednotlivých pohledů a řezů na výkresu.

Tato verze 2021.1 Advance Design rovněž obsahuje značné množství drobných vylepšení a úprav na základě podnětů získaných od našich uživatelů z celého světa. Zároveň je v této verzi provedena oprava známých problémů a obsahuje samozřejmě i úpravy a zdokonalení již vydané v rámci Hotfixu 1 (2021.0.1) a Hotfixu 2 (2021.0.2).

Pojďte se s námi podívat na vybrané nové a zdokonalené funkcionality, které přináší aktualizace Advance Design 2021.1.

Úplný seznam úprav a nových funkcionalit v aktualizaci Advance Design 2021.1 najdete v těchto dvou dokumentech Co je nového v Advance Design 2021.1 a co je nového v Návrhových modulech Advance Design 2021.1


Pokud se chcete dozvědět více o naší nabídce řešení v oblasti navrhování a analýzy pozemních staveb, stačí přejít na stránku softwaru Graitec.
Pokud byste chtěli mluvit s odborníkem na produkt a vidět ukázku, jednoduše se spojte kliknutím na tlačítko níže.

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací Stáhnout Graitec software

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.