Ocelová lávka přes Moravu včetně přístupové komunikace v archeologickém parku Mikulčice - Kopčany

Je nám potěšením uvést a zveřejnit tak kvalitní projekt jakým je 143 metrů dlouhá ocelobetonová lávka a navazující zpevněné stezky pro pěší a cyklisty.

web banner V CON opt

" Velikou výhodou se ukázala práce s prostorovým modelemv programu Advance Steel při vytváření systému kontrolníchbodů a stanovováním hmotností a rozměrů jednotlivých dílcůpři přípravě montážní dokumentace.
Nejen komplexnost programu Advance Steel ale i kooperacese společností Graitec s.r.o. nám byly silým partnerem.
"

Ing. Jakub Šmejkal, V-CON, s.r.o.

Lávka byla slavnostně otevřena 30. 10. 2019 za účasti zástupců Jihomoravského i Trnavského kraje a veřejnosti. Propojení obou břehů by mělo v budoucnosti podpořit rozvoj cestovního ruchu v této historicky i přírodně cenné lokalitě a vytvořit další spojení v nedávné minulosti rozdělených zemí. Projekt byl rovněž ukázkou přínosu dobré vzájemné spolupráce projektantů, zhotovitelů a investorů, kdy všichni sledovali dosažení společného cíle, a to provedení stavby kvalitně a v dohodnutých termínech.

>> Kompletní reference v PDF

Autoři:
V-CON, s.r.o.:
Ocelové konstrukce VTD, montážní dokumentace, statické posouzení a návrh
Ing. Jan Blažek, Ing. Jakub Šmejkal

NOVÁK & PARTNER, s.r.o. :
Ocelové a betonové konstrukce RDS, statické posouzení a návrh
Ing. Petr Harazim, Ing. Vladimír Engler

>> Vyberte si reference podle oblasti

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.