Uvedeny nové verze 2021 produktů DT+ a CADKON KROVY

Jsou uvolněny nové verze produktů DT+ 2021 a CADKON Krovy 2021, jako rozšiřující aplikace pro AutoCAD Architecture 2021.

Pro informace o možnosti upgradu staré verze DT+ a CADKONu Krovy nebo nákupu nové licence, se prosím obraťte na svého obchodního zástupce naší společnosti či neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení Graitec.

CADKON DT


DT+ - rozšíření AutoCADu Architecture zohledňující místní zvyklosti a kreslení, zaměřené na objektové modelování budov a efektivní vytváření výkresové dokumentace.Původní aplikace z dílny Graitec, dodávaná firmou Tech Data Distribution, zohledňuje místní zvyklosti kreslení, zahrnuje nezbytné úpravy zobrazení stavebních prvků, nastavení prostředí, knihovny stavebních prvků, vlastní parametrické prvky, a řadu utilit využitelných pro 2D kreslení i 3D modelování. Součástí je i obsáhlá knihovna zařizovacích předmětů.

CADKON krovy 2021


CADKON Krovy - rozšíření pro AutoCAD Architecture zaměřené na parametrické kreslení dřevěných konstrukcí krovů s efektivním vytvářením výkresové dokumentace, plně zohledňující místní zvyklosti a normu kreslení výkresů. CADKON Krovy navazuje na základní rozšíření DT+.

Pokud chcete získat více informací, jednoduše se spojte kliknutím na tlačítko níže.

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací  

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.