Graitec vydává verzi 2021 Advance PowerPack

Květen 2020 – GRAITEC, v plném významu mezinárodní developer softwarových aplikaci pro návrh, analýzu, výrobu a správu dat pro segment stavebnictví, a Autodesk® Partner napříč Evropou, Ruskem, USA & Kanadou s potěšením oznamuje uvedení nové verze Advance PowerPack 2021, který je součástí Graitec Advance suite. Advance PowerPack je nástroj každodenní potřeby zacílený na uživatele a zvýšení jeho produktivity při práci se softwarovými řešeními společnosti Autodesk jako jsou Autodesk Revit, Autodesk Advance Steel... dokonalte svůj BIM pracovní proces pomocí aplikace PowerPack od společnosti Graitec.

PP4R opt

Powerpack pro Revit 2021 – nové funkce & vylepšení

Kolize Navisworks: uživatel může snadno zobrazit přímo v Revitu kolize Revit modelu detekované v Navisworks. Pracovní postup tedy začíná na Revit modelu, odkud je odeslán do Navisworks pro detekci kolizí. Následně je tento seznam kolizí uložen do souboru xml, aby mohl být načten pomocí Powerpacku.

 PP4R 1 1

Tento nový příkaz je velmi výkonná funkce pro export Revit projektu a pohledů Revit do výstupních souborů několika typů v jednom kroku. Stejně jako v Revitu je možné pro export zvolit mnoho formátů: GbXml, IFC, NWC, DWF, DWFX, DGN, DWG, DXF, SAT, FBX, Image..

Uživatel má možnost v tomto dialogovém okně vybrat několik Revit projektů nebo Revit pohledů najednou a vybrat odpovídající typ výstupního souboru. Všechny exportované soubory budou uloženy do výstupního adresáře.

PP4R 1 2

Nová funkce umožňuje převést všechny osy v Revit projektu na Revit symboly a umožnit tak jejich zobrazení ve 3D pohledech. Výběrem jedné osy převede funkce 3D osy všechny Revit osy a doporučí uživateli otevřít specifický pohled aplikaci Revit. Osy tak budou viditelné ve 3D pohledech a jejich výšková poloha(podlaží) může být nastavena pomocí nativního Revit parametru (instance) tohoto symbolu.

PP4R 1 3

Již existující příkaz Posuň XY byl v této verzi zdokonalen a nabízí nové možnosti pro přesné umístění vybraného objektu. Po vybrání objektu může uživatel zadat přesné souřadnice, kam objekt posunout nebo zkopírovat a to podle jakéhokoliv souřadného systému, který v Revitu existuje.

PP4R 1 4

Ve verzi 2021 je Graitec PowerPack pro Revit nyní k dispozici ve třech různých balíčcích. Standard, který obsahuje více než 30 nástrojů pro úsporu času pro uživatele aplikace Revit, Professional, který přidává více než 20 dalších klíčových funkcí pro vylepšení pracovních postupů BIM, kótování, správu souborů a modelů pro správu pohledů a listů.

Pro podrobnosti o betonu a výztuži edice Premium Concrete přidává dalších 24 speciálních nástrojů pro beton a výztuž včetně výztuží, klecí výztuže, generování výkresů, číslování výztuže a další.

Více k novinkám Power Pack 2021 po kliknutí na jednotlivá témata níže:

Verzi 2021 můžete stáhnout zde

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.