Bezplatný přístup k některým Autodesk produktům

Autodesk grass web.cz opt

Autodesk oznámil prodloužení 60-ti denní platnosti trial verzí uvedených programů do 30.6.2020.
V reakci na rostoucí počet lidí pracujících na dálku Autodesk přichází se speciální nabídkou na bezplatný přístup k vybraným produktům a službám pro cloudovou spolupráci.

Program bude spuštěn 25.3.2020 nejméně do 30.června 2020 a bude se týkat těchto produktů a služeb pro komeřční využití: BIM 360, BIM 360 Design, Fusion 360, Fusion Team, AutoCAD Web a Mobile a Shotgun

Jak na to: Přístup získáte stáhnutím trial verze programu. V období od 25.3.2020 do 30.6.2020 jsou nové trial verze produktů, kterou jsou uvedeny v seznamu, prodlouženy z 30 dní na 60 dní 90 dní. 

Aplikace stáhnete v odkazech níže:

bim logo

Jak Vám může Graitec pomoci? Poskytneme Vám 1-denní online konfiguraci Vašeho BIM 360 Design se slevou 40%. Máte možnost vytvořit až 20-členný tým. 

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

BIM 360 Desing poskytuje členům projekčního týmu možnost bezpečné spolupráce na Revit modelech v reálném čase. Vzdáleně spolupracujete ve "virtuální projekční kanceláři" ať se nacházíte kdekoli ve světě. Zjednodušené pracovní postupy a centralizace dat na platformě BIM 360 umožňuje efektivnější spolupráci, rychlejší expedici projektu, redukování chyb a v konečném důsledku šetření financí.

Nestihli jste webinář na téma: Řešení pro spolupráci při práci z domova s Autodesk BIM 360? Udělali jsme pro Vás záznam. Vyžádejte si jej na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

fusion 360 cz

Jak Vám může Graitec pomoci? Poskytneme Vám 1-denní online konfiguraci Vašeho FUSION 360 a online školení na míru přesně pro Vás se slevou 30%

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

 autocad web app cz

autocad mobil app cz

Odkaz na Autodesk oficiální stránky programu. 

 

Pokud byste chtěli mluvit s odborníkem na produkt jednoduše se spojte kliknutím na tlačítko níže.
Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.