Opatření v GRAITEC v souvislosti s koronavirem

banner web opatrenia

Vážení zákazníci,

S ohledem na to, jak nás COVID-19 (koronavirus) ovlivňuje globálně a s lokálními omezeními platnými v mnoha zemích, v nichž působíme, chci využít této příležitosti, abych vás informoval o krocích, které jsme podnikli pro zajištění kontinuity našeho fungování celosvětově pro všechny naše zákazníky.

 

Naše pokyny jsou založeny na informacích Světové zdravotnické organizace, které každý den odpovídajícím způsobem sledujeme a následně podle nich upravujeme naše postupy.

Investovali jsme do naší technologické infrastruktury a plánování zachování kontinuity provozu, abychom nadále zajistili běh všech našich systémů a procesů na dálku bez snížení kvality běžných služeb. Dokážeme Vám tak nadále poskytnout bezproblémový servis, pokud by kterýkoli z Vašich kolegů potřeboval pracovat vzdáleně (např. kvůli karanténě, uzavření školy atd.), nebo pokud by došlo k fyzickému uzavření jakékoli naší kanceláře a/nebo k přechodu na vzdálený pracovní model. Chceme našim klientům v tomto náročném období co nejlépe pomoci. Pokud potřebujete podporu pro nastavení práce z domova na technologiích Autodesk nebo Graitec, jako jsou aktivační kódy atd., obraťte se prosím na lokální pobočky, které Vám s tímto ochotně pomohou.

V mnoha případech máte u nás rezervované školení. Máme k dispozici technologie, které toto školení umožní provést prostřednictvím webových aplikací, a to i pro Vaše zaměstnance, kteří pracují z domova. Tato možnost je k dispozici u vybraných produktů, znovu se prosím obraťte na lokální kancelář, kde se dozvíte další podrobnosti.

 

Přestože se jedná o událost zcela nezvyklou a situace se každodenně mění, jsme i nadále připraveni udržovat provoz a veškeré servisní a obchodní aktivity nejen pro naše zaměstnance, ale samozřejmě také pro Vás, naše zákazníky.

 

 

         S pozdravem

         Manuel Liedot
         Chief Executive Officer

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.