Graitec EMEA získal již po páté v řadě ocenění Autodesk Platinum Awards

graitec vitaz autodesk awards 2020

Březen 2020 - GRAITEC, mezinárodní společnost vyvíjející software pro práci podle metodiky BIM, provádění (Fabrication) and projektování (Design) konstrukcí v segmentu AEC a Autodesk® Platinum Partner v celé Evropě, s potěšením oznamuje, že se mu již po páté v řadě podařilo získat prestižní ocenění Autodesk Platinum Awards za „Největší nárůst počtu nových předplatitelů“ a navíc i druhé Platinum Award ocenění za „Nejvyšší míru získávání zákazníků“. 

 

Pokračující silné zaměření společnosti Graitec na zákazníka, které se přetavilo v úspěch značky, jehož vrcholem je zisk nejen ocenění Autodesk Platinum za „růst předplatného“ po páté v řadě, ale i druhého ocenění za „nejvyšší míru získávání zákazníků“. 

Zisk obou ocenění dále posiluje naši vizi zaměření na zákazníka a progresivní růst strategie Create, Simulate, Fabricate and Manage (Návrh, Posouzení, Výroba a Správa) 

Steve Houlder, Graitec COO: Jsme potěšeni, že jsme letos získali nejen jednu, ale hned dvě ceny Autodesk Platinum Awards. Ceny odrážejí jak pokračující loajalitu našich zákazníků, tak i naše zaměření na jejich vlastní úspěch tím, že jim v první řadě pomáháme nejen zavádět prvotřídní technologie Autodesk, ale také rozšířením použití softwaru na celou firmu zajistit maximální návratnost jejich investic do softwaru Autodesk. 

Ceny také dokazují profesionalitu, hloubku zkušeností a nasazení všech týmů Graitec, které se i nadále stejně jako v přechozích letech soustředí na pomoc dosáhnout našim globálním klientů úspěšných výsledků. 

Manuel Liedot, Graitec CEO: Dosažení obou ocenění jasně dokládá naše pevné odhodlání stát se předním světovým poskytovatelem v oblasti BIM a hlavním Autodesk partnerem na světě. Proto i nadále investujeme do posilování našich lokálních týmů, technologií a poskytování služeb zákazníkům. 

Chtěl bych poblahopřát všem týmům skupiny Graitec za jejich pracovitost a nasazení a také poděkovat jak všem našim věrným, tak i novým zákazníkům po celém světě za jejich trvalou podporu. 


O společnosti GRAITEC 

Společnost GRAITEC byla založena v roce 1986 a je mezinárodním Autodesk Platinum Partnerem v celé Evropě, a to včetně Autodesk Developer Partner a Autodesk AEC Solution Associate, který poskytuje vysoce výkonná BIM, řešení a doplňky a aplikace pro klíčové platformy AEC Autodesk. 

GRAITEC, který má v současnosti 50 kanceláří ve 13 zemích po celém světě, nabízí svým klientům širokou škálu zavedených softwarových řešení v kombinaci s plným portfoliem produktů Autodesk a BIM řešení, které pomáhají řešit nejnáročnější potřeby projektů a maximalizovat produktivitu, efektivitu a výkon. S 550 zaměstnanci, mezi nimiž je 200 konzultantů BIM, je GRAITEC společností zaměřenou na inovaci, jejíž produkty používá více než 100 000 stavebních profesionálů na celém světě. 

Další informace naleznete na adrese www.graitec.com 

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.