Digitální konferenci BIMUp 2019

graitec Global Digital news logo CZ

Září 2019 – GRAITEC, skutečně mezinárodní softwarový vývojář BIM a softwaru pro navrhování, modelování, vytváření a správu dat pro AEC a partner Autodesku® napříč Evropou, Ruskem, USA a Kanadou, s potěšením oznamuje, že pro své zákazníky i potenciální nové klienty uspořádá ve dnech 8., 9. a 10. října světovou digitální konferenci BIMUp. Tato jedinečná událost navazuje na úspěšnou základní filosofii společnosti Graitec Design – Simulate – Fabricate – Manage  s nabídkou našich služeb BIMUp.

graitec Global Digital news pas CZ

Metodika BIMUp společnosti Graitec je postavena na základě tisíců úspěšných implementací BIM po celém světě a je rozdělena na 5 základních pilířů BIM:

  • Implementace BIM technologií
  • Individuální školení na míru
  • Management BIM projektu
  • Zavedení BIM standardů
  • Spolupráce

Společně s dalšími nástroji Graitec, zvyšujícími produktivitu, jako například Graitec Advance PowerPack pro Revit a plnou technickou podporou, si zákazníci mohou být jisti, že partnerství se společností Graitec jim usnadní jejich cestu s BIM, umožní jeho rychle zavedení a rozběhnutí a brzký úspěch.

Digitální konference, která bude probíhat 3 dny, bude v několika časových pásmech a jazycích. Společnost Graitec bude zajišťovat výuku všech BIM aspektů včetně nejnovějších softwarových technologií, metodik a pracovních postupů. Je to skvělá příležitost pro každého, kdo hledá vstup do oblasti BIM nebo již v současné době BIM využívá ve svých procesech.

Přihlašování je již spuštěno, registrovat se můžete zde.

*zákazníci dostanou osobní pozvání k účasti

Steve Houlder, COO společnosti Graitec uvedl: V návaznosti na naše evropské BIM turné jsme se rozhodli uspořádat tuto akci jako digitální konferenci. To nám umožní oslovit všechny naše zákazníky i potenciální nové klienty ve všech zemích, ve kterých jsou naše produkty využívány, se směsí živých i nahraných školení a výukových kurzů. Očekáváme, že se našich relací zúčastní přes 3 000 lidí, kterým tak pomůžeme navrhovat, modelovat, vytvářet a řídit jejich BIM projekty. 

Manuel Liedot, COO společnosti Graitec prohlásil: Společnost Graitec se zavázala pomáhat svým zákazníkům s digitalizací jejich procesů, od prvotního návrhu, přes tvorbu projektu až po konstrukci. Digitální BIM Up konference představuje fantastický způsob, jak tyto projekty obsloužit a to oslovením našich klientů v mnoha jazycích a v době, která jim vyhovuje. Můžeme jim tak dodat na míru přizpůsobené informace, které jim umožní cestu BIM. Zvu každého, kdo se zajímá o BIM, aby se zaregistroval a zúčastnil.

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.