Nový AutoCAD 2020 a AutoCAD 2020 LT pro macOS

10.7.2019 vyšel nový AutoCAD 2020 a AutoCAD 2020 LT pro platformu macOS. Nový ročník přinesl některá zajímavá vylepšení i funkce, která usnadní uživatelům práci s bloky a doplnil funkci Porovnání výkresů i přepracoval menu pro Purge (Čisti) .

AutoCAD2020proMACOS

Zajímají Vás nové funkce a vylepšení nové verze 2020? Jejich ukázku najdete zde.

AutoCAD je bezesporu nejrozšířenějším CAD programem. Jeho formáty souborů DWG a DXF jsou de-facto standardem pro výměnu CAD dat. AutoCAD patří mezi světovou špičku mezi CAD programy a je úspěšně využíván v celé řadě oborů - strojírenství, stavebnictví, GIS, elektrotechnice, chemii a dalších.

S aplikací AutoCAD® for Mac® získáte známé návrhové a kreslicí nástroje na platformě Mac OS® X.

Při pořízení ONE AutoCAD se Vám otevře cesta plně a bez omezení využívat tyto oborové aplikace založené na AutoCAD jádře:

  • AutoCAD Architecture
  • AutoCAD Mechanical
  • AutoCAD Plant 3D
  • AutoCAD Map 3D
  • AutoCAD Electrical
  • AutoCAD MEP
  • AutoCAD Raster Design

Předplaťte si AutoCAD 2020 a získáte navíc i specializovanou sadu nástrojů pro architekturu, strojírenství, 3D mapování a další obory. Předplatné zahrnuje i webovou a mobilní aplikaci, ze kterých se k AutoCADu dostanete kdykoliv a odkudkoliv.

Předplaťte si AutoCAD LT 2020 a získáte snadno použitelné nástroje pro rychlejší a přesnější tvorbu 2D výkresů. Předplatné zahrnuje i webovou a mobilní aplikaci, ze kterých se k AutoCADu dostanete kdykoliv a odkudkoliv.

Autocad for mac

2 AutoCAD2020proMACOS

3 AutoCAD2020proMACOS

4 AutoCAD2020proMACOS

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.