01/07/19 - byla uvolněna nová verze produktů CADKON 2020 Stavební konstrukce, CADKON 2020 TZB a CADKON 2020 RCD.

Všem uživatelům produktů CADKON s platnou službou CADKON Active, bude následně rozeslán email s informacemi, kde si mohou novou verzi bezplatně stáhnout, jak získají novou licenci 2020, jaké konkrétní novinky verze obsahuje včetně pozvánky na internetový seminář, zaměřený na tuto novou verzi.

2020cadkon nadstavba

V nové verzi CADKON 2020 naleznete řadu novinek a změn. Mezi hlavní novinky patří podpora nových produktů Autodesku verze 2020. Pro projektanty stavebních konstrukcí se velké množství vylepšení týká položkování výrobků pomocí bublin, výkazů do tabulek a práce s místnostmi. Pro projektanty TZB se velké množství vylepšení týká podlahového vytápění, výpočtů vody a cirkulace, databáze značek. A mnoho dalšího.

V případě technických problémů s instalací nebo funkčností CADKONu 2020 nás neváhejte kontaktovat! Technická podpora je poskytována v rámci platného CADKON Active prostřednictvím Helpdesku.

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.