GRAITEC oznamuje akvizici společnosti Lineis

Bièvres, Francie, únor 2019 - GRAITEC, mezinárodní výrobce softwaru pro BIM, výrobu a navrhování pro oblast AEC a Platinum Partner společnosti Autodesk® v Evropě, s potěšením oznamuje akvizici 100% akcií společnosti Lineis. (Podmínky smlouvy nebyly zveřejněny).

Akvizice společnosti Lineis silně posílila pozici společnosti Graitec ve Francii, kde společnost již působí jako (1) Platinum partner Autodesk; (2) vývojář a prodejce softwarových řešení dle světově přijímaných standardů v oblasti statické analýzy a řízení výroby – Advance Design, Advance BIM Designers, Advance Workshop a Arma + a (3) jako poskytovatel služeb a partner pro výzkum a vývoj pro projektové kanceláře a výrobce konstrukcí. S Lineis přivítáme nový tým BIM expertů ze společnosti, která působí více než 30 let na francouzském trhu.

Toto spojení přinese společnosti Lineis nejen plnou podporu významné mezinárodní skupiny, ale také navýšení kapacity nabídky profesionálních služeb v oblasti BIM, což zákazníkům zaručí zvýšenou hodnotu díky rozšířenému portfoliu jedinečných doplňkových produktů.

Propojení společnosti Lineis a francouzské pobočky Graitec proběhne v následujících týdnech a zákazníci tak budou moci těžit z kombinovaných expertíz obou týmů.

François Tabusse, výkonný ředitel společnosti Lineis, říká: " Cílem společnosti Lineis je nabízet odborné znalosti na nejvyšší úrovni. Naši zaměstnanci jsou zvyklí poskytovat bezkonkurenční zákaznický servis. Proto nás take okamžitě zaujala vize a strategie společnosti GRAITEC a jsme velice rádi, že jsme součástí skutečně profesionální společnosti pro níž je zákaznická spokojenost na prvním místě. Jsme přesvědčeni, že naše společnost i zákazníci jsou ve velmi dobrých rukou. "

Francis Guillemard, prezident společnosti GRAITEC dodává: "Velice se těšíme na to, až přivítáme zákazníky 2aCAD do rodiny Graitec a vyhovíme tak jejich požadavkům nabídkou našich technologií a expertízy. Akvizice Lineis je dalším posílením naší přítomnosti v Evropě, která dále rozšíří naše technologické znalosti a je také důkazem našeho rozhodnutí nadále růst a nabízet našim zákazníkům neustále se zlepšující řešení, služby a podporu.

O společnosti GRAITEC
Společnost GRAITEC, založená v roce 1986, je mezinárodním Platinum partnerem (včetně Autodesk Developer Partner a Autodesk AEC Solutions Associate) společnosti Autodesk napříč Evropou, který poskytuje vysoce výkonná řešení BIM, doplňky a aplikace na zásadní Autodesk software na míru.
Společnost GRAITEC, která působí ve 35 pobočkách ve více než 11 zemích světa, nabízí svým klientům rozsáhlou řadu zavedených softwarových řešení, spolu s celým portfoliem produktů společnosti Autodesk a kolekcemi pro BIM, které pomáhají řešit ta nejnáročnější zadání projektů a zajišťují nejvyšší produktivitu, efektivitu a výkon. Graitec je, se svými 450 zaměstnanci, mezi nimiž najdete 200 BIM konzultantů, společnost jasně zaměřená na inovaci, jejíž produkty využívá více než 50 000 odborníků ve stavebnictví po celém světě.

O společnosti Lineis

Společnost Lineis vznikla v roce 1989.

Lineis, která má ve Francii 3 pobočky, poskytuje profesionální služby a technologie BIM pro firmy, které chtějí zlepšit proces navrhování a výroby v oblasti AEC. Lineis, jakožto školící centrum a prodejce softwaru Autodesk, vyvíjí, integruje a nabízí konzultace pro veškerá řešení společnosti Autodesk, jako jsou aplikace Revit, AutoCAD, 3DSMax a všechny cloudové služby Autodesk BIM360. Společnost Lineis svým zákazníkům radí a pomáhá úspěšně dosáhnout jejich cílů s použitím inovativních řešení a služeb.

Více informací na www.lineis.fr

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.