GRAITEC oznamuje akvizici španělské společnosti 2aCAD

Bièvres, Francie, únor 2019 - GRAITEC, mezinárodní výrobce softwaru pro BIM, výrobu a navrhování pro oblast AEC a Platinum Partner společnosti Autodesk® v Evropě, s potěšením oznamuje akvizici španělské firmy 2Acad. (Podmínky smlouvy nebyly zveřejněny).

Akvizice španělské 2aCAD silně posílila pozici společnosti Graitec v Evropě, kde její pobočky již působí ve Spojeném království, Francii, Německu, Itálii, České republice, Slovensku, Polsku a Rumunsku.

Dále tak posílí pozici společnosti ohledně specializací, které nabízí svým zákazníkům po celé Evropě, jelikož společnost již působí jako (1) Platinum partner Autodesk; (2) vývojář a prodejce softwarových řešení dle světově přijímaných standardů v oblasti statické analýzy a řízení výroby – Advance Design, Advance BIM Designers, Advance Workshop a Arma + a (3) jako poskytovatel služeb a partner pro výzkum a vývoj pro projektové kanceláře a výrobce konstrukcí.

S 2aCAD přivítáme nový tým BIM expertů ze společnosti, která působí více než 30 let na španělském trhu, a jejíž klienti se mohou spolehnout na absolutní kontinuitu služeb, protože 2aCAD bude nadále fungovat stejně jako před akvizicí.

Toto spojení přinese společnosti 2aCAD nejen plnou podporu významné mezinárodní skupiny, ale také navýšení kapacity nabídky profesionálních služeb v oblasti BIM, což zákazníkům zaručí zvýšenou hodnotu díky rozšířenému portfoliu jedinečných doplňkových produktů.

Zvýšené investice také zavčas umožní rozšíření stávajících prostor a nabízených specializací, které budou zahrnovat pokročilé simulace a systémy pro správu výroby, takže zákazníci se mohou těšit na bohatší nabídku služeb.

Javier Beltran, výkonný ředitel společnosti 2aCAD, říká: "Mám radost, že jsme se ke skupině Graitec připojili a je skvělé, že se budeme podílet na budování silné mezinárodní skupiny. Těšíme se, až začneme do Graitec Group přinášet dlouholeté odborné znalosti a až spojíme síly, abychom splnili potřeby zákazníků a udrželi si stávající kvalitu služeb. Společnost a naši zákazníci jsou ve velmi dobrých rukou. "

Francis Guillemard, prezident společnosti GRAITEC dodává: "Velice se těšíme na to, až přivítáme zákazníky 2aCAD do rodiny Graitec a vyhovíme tak jejich požadavkům nabídkou našich technologií a expertízy. Akvizice 2aCAD je dalším posílením naší přítomnosti v Evropě, která dále rozšíří naše technologické znalosti a je také důkazem našeho rozhodnutí nadále růst a nabízet našim zákazníkům neustále se zlepšující řešení, služby a podporu."

O společnosti GRAITEC
Společnost GRAITEC, založená v roce 1986, je mezinárodním Platinum partnerem (včetně Autodesk Developer Partner a Autodesk AEC Solutions Associate) společnosti Autodesk napříč Evropou, který poskytuje vysoce výkonná řešení BIM, doplňky a aplikace na zásadní Autodesk software na míru.
Společnost GRAITEC, která působí ve 35 pobočkách ve více než 11 zemích světa, nabízí svým klientům rozsáhlou řadu zavedených softwarových řešení, spolu s celým portfoliem produktů společnosti Autodesk a kolekcemi pro BIM, které pomáhají řešit ta nejnáročnější zadání projektů a zajišťují nejvyšší produktivitu, efektivitu a výkon. Graitec je, se svými 450 zaměstnanci, mezi nimiž najdete 200 BIM konzultantů, společnost jasně zaměřená na inovaci, jejíž produkty využívá více než 50 000 odborníků ve stavebnictví po celém světě.

O společnosti 2aCAD

Společnost 2aCAD vznikla v roce 2008 sloučením společností ADA Computer a ApliCAD, dvou lídrů v oblasti grafického softwaru s více než 35 lety zkušeností v oboru. V roce 2013 se stala součástí skupiny ADA Group.

Společnost 2aCAD, která provozuje 10 poboček ve Španělsku a v Portugalsku, nabízí svým zákazníkům zvýšenou produktivitu díky implementaci a vývoji globálních a integrovaných grafických řešení založených především na kompletním portfoliu výrobce Autodesk. 2aCAD pomáhá svým zákazníkům úspěšně překonávat podnikatelské výzvy prostřednictvím inovativních řešení a služeb.

2aCAD je akreditován společností Autodesk v oblasti architektury, inženýrství a stavebnictví, výroby a multimédií.

Další informace naleznete na adrese www.2aCAD.es


 

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.