Graitec na konferenci 25. Betonářské dny

beton

Statici, projektanti a konstruktéři!

Těšíme se osobní setkání s Vámi na konferenci 25. Betonářské dny 2018 a výstavě Beton (21.11.+22.11.2018, Praha), kam bychom Vás rádi tímto příspěvkem pozvali.

Náš tým v zastoupení Karla Tammeho, Lumíra Blažka a Petra Laníka si pro Vás kromě praktických informací připravili i výjimečnou možnost soutěžit o skvělé a hodnotné ceny. Přijďte nás pozdravit, ke stolu č. 8, vyzvedněte si ZDARMA svůj VÝHERNÍ LOS a získejte možnost získat Advance Design za speciálních podmínek pro účastníky Betonářskych dnů.

Budeme součástí i odborného programu s příspěvkem na téma: MOŽNOSTI VYUŽITÍ METODY BIM PRO BETONOVÉ KONSTRUKCE VE FÁZI PŘÍPRAVY A REALIZACE PROJEKTU.


Graitec Advance Design je výpočetní program pro MKP analýzu konstrukcí a jejich následné posuzování podle Eurokódu včetně národních dodatků (více).NOVINKA: Nyní při nákupu Advance Design nepotřebujete ani korunu. Rozhodněte se podle sebe kdy zaplatíte. Jedinečná možnost jak získat trvalou licenci Advance Design a začít ji používat dříve než za ní zaplatíte! Do konce roku NÁKUP NA SPLÁTKY bez navýšení.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


 webinar


 

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.