GRAITEC spouští BIMUp

Bièvres, Francie, září 2018 – GRAITEC, mezinárodní vývojář softwaru pro projektování, strojírenské navrhování a práci dle metodiky BIM, Platinum partner Autodesku napříč Evropou a Gold Partner v USA, Kanadě a Rusku, vám oznamuje spuštění Graitec BIMUp. Graitec BIMUp je osvědčená BIM metodologie navržená pro společnosti, které chtějí s BIM začít a docílit plynulého zavedení této metodiky za neustálé technické podpory Graitec.

Graitec BIMUp

Strategie BIMUp vznikla ze zkušeností, které jsme čerpali z více než 1000 úspěšných implementací BIM u klientů po celém světě. Rozdělili jsme ji na 5 pilířů BIM:

  • Implementace BIM technologií
  • Individuální školení na míru
  • Management BIM projektu
  • Zavedení BIM standardů
  • Spolupráce

 

Steve Houlder, COO společnosti Graitec, k tomu řekl: "S přípravou strategie BIMUp nám pomáhalo více než 200 expertů ze všech našich poboček, kteří úspěšně implementovali BIM u více než 1000 našich klientů. Díky tomu, že jsme rozdělili implementaci na 5 pilířů, se tak můžeme věnovat klíčovým oblastem tohoto procesu u jednotlivých klientů a zjednodušit a vylepšit tak zavedení BIM v jejich podniku. Nabízíme technickou podporu v 11 zemích a 13 jazycích napříč několika časovými pásmy, což je jedním z důvodů, proč jsme se stali první volbou klientů, kteří se chystají implementovat nebo vylepšit stávající BIM metodiku."

 

Manuel Liedot, CEO společnosti GRAITEC dodává: "GRAITEC je se společností Autodesk provázán již dlouhá léta a v současné době je jednou z nejrychleji rostoucích mezinárodních partnerů a vývojářů pro Autodesk. Implementaci BIM nabízíme prostřednictvím své sítě poboček již řadu let, ale tento nový, formalizovaný přístup umožní zákazníkům čerpat z úspěchu mnoha předešlých implementací a zvýšit tak produktivitu několikanásobně rychleji. Spojení síly technologií Autodesk a Graitec a bohaté zkušenosti, které jsme za ta léta nasbírali, ujišťují naše klienty, že si vybrali správně.

 

...Od prvního října do toho můžete jít s námi!


 

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.