Aktuality

Co je u nás nového?

StockSnap 91SCNRRD25


 

GRAITEC ZÍSKÁVÁ REDCAGE (CANADA) – Předního kanadského partnera pro strojírenství a BIM

22. února 2021 – GRAITEC, mezinárodní vývojář softwaru BIM pro architekturu a stavebnictví (AEC), Platinum Partner společnosti Autodesk® napříč Evropou a Gold partner napříč Kanadou, USA a Ruskem, s potěšením oznamuje akvizici společnosti REDCAGE, kanadské společnosti, která poskytuje řešení Autodesk pro strojírenství a pro architekturu a stavebnictví (AEC) širokému spektru klientů v celé Kanadě.

Novinky Autodesk Docs, BIM Collaborate a BIM Collaborate Pro

Autodesk zásadně posouvá možnosti spolupráce na projektech představením 3 nových cloudových služeb:

GRAITEC oznamuje akvizici společnosti CADPOINT- Poskytovatele řešení BIM pro architekturu a stavebnictví (AEC)

4. listopadu 2020 – GRAITEC, mezinárodní vývojář softwaru BIM pro architekturu a stavebnictví (AEC) a Platinum Partner společnosti Autodesk® napříč Evropou, s potěšením oznamuje akvizici společnosti CADPOINT, britské společnosti, která poskytuje řešení Autodesk pro architekturu a stavebnictví (AEC) širokému spektru klientů v celé Velké Británii.  

Konec Inventor LT

Fusion 360 banner

K 7.11.2020 dojde k ukončení prodeje nových licencí Inventor LT a Inventor LT Suite. K 7.5.2021 Autodesk ukončí také prodej obnovení pro tyto produkty.

Vážení uživatelé, Graitec vydává aktualizovanou verzi MKP software Advance Design 2021.1

Tato verze Advance Design 2021.1 byla doplněna o velké množství nových funkcionalit a zdokonalení stávajících, které uživatelům významné šetří čas při práci. Týká se to zejména těchto hlavních témat:

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.