Aktuality

Co je u nás nového?

StockSnap 91SCNRRD25


 

Automatická migrace do AutoCAD including specialized toolsets

Vehicle Tracking Banner

Vážení zákazníci,

Autodesk oznámil, že uživatelé AutoCADu a všech AutoCAD vertikál produktů budou automaticky migrováni do AutoCAD including specialized toolsets .
Všichni předplatitelé tak získají přístup ke kterékoli ze sedmi sad nástrojů, které jsou jeho součástí.

Advance PowerPack 2022 - vybrané novinky a zdokonalené funkcionality

Červen 2021 - GRAITEC, mezinárodní vývojář software pro oblast AEC, Vám s potěšením oznamuje vydání nové verze Advance PowerPack 2022. Advance PowerPack je sada nástrojů zaměřených na zdokonalení a usnadnění Vaší každodenní práce s produkty společnosti Autodesk jako jsou Autodesk Revit a Autodesk Advance Steel. Rozšiřte svoje BIM pracovní postupy pomocí Advance Design PowerPack od společnosti GRAITEC. pas obrazok AD 2021 opt

Advance Design 2022 - vybrané novinky a zdokonalené funkcionality

Červen 2021 - GRAITEC, s potěšením oznamuje vydání nové verze Advance Design 2022. Na základě potřeb a požadavků stále rostoucí komunity uživatelů, která se mimochodem vytváří i kolem všech dalších produktů vyvíjených společnosti GRAITEC, jsme vyvinuli nové funkcionality, které umožní ještě kvalitnější zpracování Vašich statických výpočtů konstrukcí. pas obrazok AD 2021 opt

Graitec vydává verzi 2022 svých aplikací CADKON

Červen 2021 – GRAITEC, v plném významu mezinárodní developer softwarových aplikací pro návrh, analýzu, výrobu a správu dat pro segment AEC a Autodesk® Partner napříč Evropou, Ruskem, USA & Kanadou s potěšením oznamuje uvedení nové verze 2022 svých aplikací CADKON: CADKON Stavební konstrukceCADKON TZB a CADKON RCD.

CADKON nadstavba 2021

GRAITEC  vydává novou verzi Advance Design 2022 

Červen 2021- GRAITEC, mezinárodní vývojář software pro oblast AEC, Vám s potěšením oznamuje vydání nové verze Advance Design 2022. Na základě potřeb a požadavků stále rostoucí komunity uživatelů, která se mimochodem vytváří i kolem všech dalších produktů vyvíjených společnosti GRAITEC, jsme vyvinuli nové funkcionality, které umožní ještě kvalitnější zpracování Vašichstatických výpočtů konstrukcí. 

pas obrazok AD 2021 opt

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.