Aktuality

Co je u nás nového?

StockSnap 91SCNRRD25


 

Nepromeškejte příležitost a přihlaste se na 200 kurzů ZDARMA - Global Digital BIMUp

BIMUp banner webl CZmodry

Už přes 700 účastníků z 52 zemí světa!.
Nepromeškejte příležitost a přihlaste se i Vy na #GraitecBIMUp konferenci.

Zveme vás na jedinečnou online globální konferenci Global Digital BIMUp,  která se koná ve dnech 18 ./19./20. května 2021. Už přes 700 účastníků konference si sestavuje svoji agendu z více jak 200 kurzů a my se z toho velmi těšíme. Každá z přednášek bude trvat maximálně 45 minut a jsou naplánovány  na celý den. Přednášky povedou i naši konzultanti společnosti Graitec CZ & SK.

GRAITEC ZÍSKÁVÁ STRUCSOFT SOLUTIONS (KANADA): vývojář softwaru zaměřeného na sektor prefabrikované výroby a přípravu staveb mimo staveniště v odvětví AEC.

12. dubna 2021 – GRAITEC, mezinárodní vývojář softwaru BIM pro architekturu a stavebnictví (AEC) a Platinum Partner společnosti Autodesk® napříč Evropou a Gold Partner napříč Kanadou, Spojenými Státy a Ruskem s potěšením oznamuje akvizici společnosti StrucSoft Solutions.

Uvedení Autodesk produktů 2022

Vehicle Tracking Banner

Na konci března Autodesk tradičně uvádí nové verze produktů. Termíny dostupnosti jednotlivých produktů řady 2022 a jejich českých verzí uvidíte v tabulce níže, kterou pro vás budeme průběžně doplňovat. Na hlavní produkty Autodesku budou vypsány webináře, datum webináře bude průběžně aktualizován. 

GRAITEC ZÍSKÁVÁ ARKTEC (ŠPANĚLSKO): vývojář BIM softwaru se specializací na konstrukční analýzy a řízení projektů

3. března 2021  – GRAITEC, mezinárodní vývojář softwaru BIM pro architekturu a stavebnictví (AEC) a Platinum Partner společnosti Autodesk® napříč Evropou, s potěšením oznamuje akvizici společnosti ARKTEC, španělské společnosti, která poskytuje produkty konstrukční analýzy a projektového managementu pro průmysl AEC širokému spektru klientů ve Španělsku, Portugalsku a Jižní Americe.

BIM projekty dopravních staveb

Společnost Mott MacDonald CZ jako součást skupiny Mott MacDonald byla v České republice založena v roce 1993 a nyní zaměstnává více než 130 inženýrů a konzultantů pokrývající široké oblasti znalostí a odborností v různých oborech technického inženýrství a technicko-ekonomického poradenství.

MOTTpas na aktuality

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.