Aktuality

Co je u nás nového?

StockSnap 91SCNRRD25


 

Vážení uživatelé, Graitec vydává aktualizovanou verzi MKP software Advance Design 2021.1

Tato verze Advance Design 2021.1 byla doplněna o velké množství nových funkcionalit a zdokonalení stávajících, které uživatelům významné šetří čas při práci. Týká se to zejména těchto hlavních témat:

Doplněk RC Export pro Revit usnadňuje vyztužování prvků z Revit modelu v CADKON RCD /+ RC

GRAITEC uvádí novou verzi doplňku RC Export pro Revit 2021. Tento doplněk je bezplatný bonus pro uživatele Autodesk Revit, kteří mají CADKON+ RC, resp. CADKON RCD nebo spolupracují s uživatelem těchto produktů. Doplněk umožňuje exportovat model vyztužovaného prvku včetně jeho okolí z aplikace Autodesk Revit do formátu DWG a následně jej využít v aplikaci CADKON+ RC, resp. CADKON RCD pro přípravu tvaru prvku pro vyztužování.

Implementace Vault Professional s napojením na TPV 2000

Navrhované řešení implementace bylo rozděleno do tří částí:

Elektrizace železnic Praha a

Experimentální silniční projekt BIM

Předmětem projektu je návrh části silničního obchvatu o délce 1,85 km, který se nachází severně od města, mimo zastavěné území. Stavba bude sloužit především k převedení tranzitní dopravy na nově navrhovanou komunikaci. 

metroprojekt pas na aktuality

BIM v projektování technologie a stájí

Je nám potěšením uvést a zveřejnit zkušenosti společnosti FARMTEC a.s. při BIM v projektování technologie a stájí. Cílem implementace byl přechod projektování zemědělských objektů včetně používané technologie z roviny 2D kreslení na práci s 3D informačním modelem.

farmtec novinka pas

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.