cz banner web BIMstart pack

Vstupte i Vy s BIMUp StartPack
Architecture nebo Infrastructure do světa BIM!


S vědomím, že za vámi stojí jeden z největších světových dodavatelů BIM technologií, s ním více než 200 profesionálů v oboru a dlouholetý Platinum Partner Autodesk nechte zavedení BIM v našich rukou a náš osvědčený program BIMUp vás provede přípravou, dokumentací a realizací BIM projektu.
 
cz banner web BIMstart pack opt BIMup START PACK Infrastructure 2022 banner mail
autodesk revit logo 2023 3 autodesk revit logo 2023 3
Pro objednání kliněte a vyplňte kontaktní formulář. Pro objednání kliněte a vyplňte kontaktní formulář.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Cena: 25 000 Kč bez DPH Cena: 25 000 Kč bez DPH
Po odeslání vstupu Vám přijde potvrzující email s instrukcemi a linkami ke stažení BIMUp šablony, BIMUp nástrojů, BIMUp knihovny, BIMUp e-learningu. Rovněž Vás budeme kontaktovat pro domluvu termínů školení. Po odeslání vstupu Vám přijde potvrzující email s instrukcemi a linkami ke stažení BIMUp šablony, BIMUp podsestav, BIMUp e-learningu. Rovněž Vás budeme kontaktovat pro domluvu termínů školení.................................
 
S BIMUp Start Pack Architecture získajte: S BIMUp Start Pack Infrastructure (pro silničářezískajte:
sablona  BIMUp šablona  sablona  BIMUp šablona 
zajistí grafický obsah a společně se sadou rodin uzpůsobí prostředí programu Revit dle současného standardu normového kreslení pro bezproblémové vytvoření projektové dokumentace zajistí grafický obsah pro bezproblémové vytvoření projektové dokumentace. 
 kocka  BIMUp knihovna
kocka  BIMUp podsestavy
 obsahuje sadu základních variabilních prvků (rodin) potřebných pro vytvoření projektové dokumentace rozdělených do skupin jako jsou např. dveře, okna, krov, obklady, překlady, zařizovací předměty, nábytek… ale i specifické prvky jako např. vozíčkář, hydroizolace nebo parkovací stání …  obsahuje sadu základních variabilních prvků (podsestav) potřebných pro vytvoření projektové dokumentace. Vyžádejte si ukázku silničních podsestav a ukázku všeobecných podsestav. 
 clovek  BIMUp e-learning clovek  BIMUp e-learning
 získáte přístup k rozsáhlým výukovým záznamům Revit webinářů s více jak 300 tématy o délce cca 150-ti hodin.   získáte přístup k výukovým záznamům Civil 3D webinářů.
 certf  BIMUp školení certf  BIMUp školení
 zíkáte voucher na 3 dny úvodního online BIM školení pro orientaci v prostředí a zvládání základních potřeb ovládání programu Revit s cílem vytvoření projektové dokumentace  získáte voucher na 3 dny úvodního online BIM školení pro orientaci v prostředí a zvládání základních potřeb ovládání programu Civil 3D s cílem vytvoření projektové dokumentace 
 ruky   BIMUp nástroje         POWERPACK REVIT DIGI RVB           
Graitec PowerPack pro Revit nabízí širokou škálu funkcí vedoucích ke zvýšení produktivity práce v Revitu. Zrychlíte tak svou každodenní práci a zlepšete své BIM pracovní postupy pomocí tohoto rozšíření. Vzhledem k omezení Revitu není dostupný pro verzi Revit LT. 

Děkujeme, že jste se pro vstup do BIM rozhodli využít náš ucelený systém. Jasný a především proveditelný plán, který je nejrychlejší cestou k úspěchu. To je také důvod, proč jsme vyvinuli strategii Graitec BIMUp: solidní, avšak dostatečně flexibilní plán, který se podřídí vašim interním potřebám a výzvám, ale který zároveň dosáhne BIM v tempu, které vám vyhovuje.

Ať už jste architekt, projektant, inženýr nebo konzultant, budete mít jistotu v tom, že Graitec již dovedl tisíce společností k úspěšnému zavedení BIM. Váš úspěch je i náš úspěch!

obr

Tvorba informačního modelu (BIM) začíná fází plánování a tvorbou konceptuálního designu a pokračuje celým životním cyklem projektu. Je důležité, aby nedošlo ke ztrátě inteligentních informací během různých fází BIM projektu.

S vědomím, že za vámi stojí jeden z největších světových dodavatelů BIM technologií s ním více než 200 profesionálů v oboru a dlouholetý Platinum Partner Autodesk, nechte zavedení BIM v našich rukou a náš osvědčený program BIMUp vás provede přípravou, dokumentací a realizací BIM projektu.  

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.