Akční nabídky


Využijte časově omezených akčních nabídek na vybrané produkty z nabídky GRAITEC. Podmínky akcí pro jednotlivé produktové řady naleznete níže. Více informací o právě probíhajících akčních nabídkách získáte od našeho obchodního týmu. Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH.

Sleva 30% na 1-letý a 3-letý Subscription Fusion 360

fusion 360 fy21 web promo

Autodesk Fusion 360 pro přímé 3D modelování. 3D CAD/CAM v cloudu se postupně stává realitou a Autodesk Fusion 360 je vzrušující a snadnou volbou pro projektanty a inženýry, kteří nyní mohou sdílet 3D data nebo metodologie digitálního prototypování mezi sebou, jako součást pracovního procesu.

Nenechte si ujít časově omezenou nabídku na Fusion 360 se slevou až 30%.
Akční cena platí jen do 30.6.2021

promo banner

Autodesk Build Unlimited za cenu Autodesk Build 5000

Právě nyní máte jedinečnou příležitost získat  Autodesk Build Unlimited sheet za cenu Autodesk Build 5000 sheet pro 1letou i 3letou dobu platnosti. 

promo banner

Vyberte si Advance Design Starter Pack
a získejte poukaz na školení ZDARMA!

Využijte akční nabídku Advance Design Starter Pack a získejte poukaz na profesionální školení v oboru železobetonových nebo ocelových konstrukcí zdarma. Akce končí 31. srpna 2021. Počet balíčků je omezený!

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.