Navisworks banner

Autodesk Navisworks: TimeLiner

V tomto webináři se naučíme pracovat s TimeLiner nástrojem.

Webináře jsou ZDARMA pro všechny s platným Maintenance Subscription programem. V případě neplatnosti služby Maintanance Subscription se prosím obraťte na svého prodejce z GRAITECu nebo nám napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

TimeLiner je nástroj pro vytvoření časové osy výstavby. Ukážeme si jednoduché zařazení prvku do daného času výstavby a následně provedeme časovou simulaci výstavby.

Autodesk® Navisworks® 2020 je systémové řešení, které nabízí sjednocující prostředí pro koordinaci rozsáhlých projektů a dat, pocházejících z různých aplikací a podporuje tak BIM pracovní procesy a metodologie. Umožňuje načtení a zobrazení celého projektu v reálném čase pro efektivní 3D koordinaci, 4D plánování (zahrnutím času – pro postup výstavby), 5D simulaci (čas + finanční toky), kontrolu kolizí, fotorealistickou vizualizaci, výkazy výměr, bezpečné sdílení, revidování a publikování na internet.

Autodesk® Navisworks® obsahuje tři produkty s různým rozsahem funkčnosti a je zahrnut v Sadě Autodesk pro architekturu a stavebnictví.

Termín: 25. 09. 2019
Čas: 11:30 – 12:00
Webinář povede: Pavel Hájek
Technický specialista – Strojírenství
GRAITEC s.r.o.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

KLIKNĚTE SEM PRO REGISTRACI

Stačí se zaregistrovat a v daný termín se přihlásit pomocí odkazu, který Vám přijde potvrzovacím e-mailem.
Počet účastníků semináře je omezen, proto se zaregistrujte co nejdříve.

Pro více informací o webinářích nás můžete kontaktovat na telefoním čísle 244 016 055.

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.