Chcete zlepšit znalost Vámi používaného softwaru? Chcete najít odpověď na Vámi řešený problém? Chcete se naučit nové pracovní postupy?
Pokud ano, neváhejte čerpat z našich zkušeností profesionálů s 30-ti letou praxí v oboru a přihlaste se na námi pořádané webináře k produktům společností Autodesk a GRAITEC.

Webináře zaměřené na Vaše profesní obory a BIM problematiku:

Q1infrastruktura webinare Button Image Q1prumysl webinare Button Image Q1konstrukce webinare Button Image

 


Webináře zaměřené na Autodesk Inventor 2021 - 2 témata

webinare Q3 STROJIRESTVI banner na web opt

. 
Chcete zlepšit znalost Vámi používaného softwaru Autodesk Inventor? Chcete najít odpověď na Vámi řešený problém? Chcete se naučit nové pracovní postupy? Pokud ano, neváhejte čerpat z našich zkušeností profesionálů s 30letou praxí v oboru a přihlaste se na námi pořádané webináře k produktům společností Autodesk. 

Webináře zaměřené na Autodesk Advance Steel 2021, Advance Design, BIM - 4 témata

webinare Q3 KONSTRUKCE banner na web opt

. 
Chcete zlepšit znalost Vámi používaného softwaru Autodesk Advance Steel? Chcete najít odpověď na Vámi řešený problém? Chcete se naučit nové pracovní postupy? Pokud ano, neváhejte čerpat z našich zkušeností profesionálů s 30letou praxí v oboru a přihlaste se na námi pořádané webináře k produktům společností Autodesk. 

Webináře zaměřené na Autodesk Civil 3D, Infraworks, Dynamo - 9 témat

webinare Q3 INFRASTRUKTURA banner na web opt

. 
Chcete zlepšit znalost Vámi používaného softwaru Autodesk Civil 3D, Infraworks a Dynamo? Chcete najít odpověď na Vámi řešený problém? Chcete se naučit nové pracovní postupy? Pokud ano, neváhejte čerpat z našich zkušeností profesionálů s 30letou praxí v oboru a přihlaste se na námi pořádané webináře k produktům společností Autodesk. 

Webináře zaměřené na Autodesk Revit 2021 - 4 témata

webinare Q3 STAVEBNICTVI banner na web opt

. 
Chcete zlepšit znalost Vámi používaného softwaru Autodesk Revit? Chcete najít odpověď na Vámi řešený problém? Chcete se naučit nové pracovní postupy? Pokud ano, neváhejte čerpat z našich zkušeností profesionálů s 30letou praxí v oboru a přihlaste se na námi pořádané webináře k produktům společností Autodesk. 

Přehled online webinářů pro zákazníky GRAITEC ZDARMA.

mail bannerQ3 1 opt

. 
Chcete zlepšit znalost Vámi používaného softwaru? Chcete najít odpověď na Vámi řešený problém? Chcete se naučit nové pracovní postupy? Pokud ano, neváhejte čerpat z našich zkušeností profesionálů s 30letou praxí v oboru a přihlaste se na námi pořádané webináře k produktům společností Autodesk a GRAITEC. 

BIM STATIKA OCELOVÝCH A BETONOVÝCH KONSTRUKCÍ 2020

Chcete vědět, jak navrhnout ocelové a železobetonové konstrukce až o 20% rychleji? 

BIMstatika2020 opt

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.