Chcete zlepšit znalost Vámi používaného softwaru? Chcete najít odpověď na Vámi řešený problém? Chcete se naučit nové pracovní postupy?
Pokud ano, neváhejte čerpat z našich zkušeností profesionálů s 30-ti letou praxí v oboru a přihlaste se na námi pořádané webináře k produktům společností Autodesk a GRAITEC.

Webináře zaměřené na Vaše profesní obory a BIM problematiku:

Q1infrastruktura webinare Button Image Q1prumysl webinare Button Image Q1konstrukce webinare Button Image

 


 Pozvánka na XII. sympozium GREEN WAY

banner

CADKON jeho součastí. Představíme si TZB bez hranic!

Naučte se navrhovat konstrukce s úsměvem!

mail bannerQ3 1 opt.

Využijte našich zkušeností ve svůj prospěch!

Ani v letním období nezahálíme a připravili jsme pro Vás cyklus online přednášek, které Vám poskytnou obrovskou dávku praktických znalostí v oblasti statiky a projektování. Zjistěte, jak své znalosti z projektování můžete snadno a jednoduše proměnit v praktické využití softwaru GRAITEC a Autodesk

Přehled online webinářů pro zákazníky GRAITEC ZDARMA.

mail bannerQ3 1 opt.

Využijte našich zkušeností ve svůj prospěch!

Chcete zlepšit znalost Vámi používaného softwaru? Chcete najít odpověď na Vámi řešený problém? Chcete se naučit nové pracovní postupy? Pokud ano, neváhejte čerpat z našich zkušeností profesionálů s 30letou praxí v oboru a přihlaste se na námi pořádané webináře k produktům společností Autodesk a GRAITEC.

presel AD

I Vás lákají výzvy pro řízení architektonických a inženýrských dokumentů?

Pojďte se s námi seznámit na webináři s Graitec Opentree - efektivním datamanagment systémem pro architekty a inženýry, který vám zefektivní práci a odstraní rutinní procesy a eliminuje chybovost. Graitec Opentree je BIM kompatibilní systém správy dokumentů pro architektonické a projekční kanceláře.

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.