BIM Implementace

BIM Implementace

Implementace, konzultace a služby pro zavedení metodiky BIM pro architekty, inženýry a projektanty. Zjistěte více
Autodesk Software

Autodesk Software

CAD a BIM software Autodesk pro stavebnictví, strojírenství a média a zábavní průmysl. Zjistěte více
Graitec Software

Graitec Software

Vyvíjíme vlastní CAD a BIM aplikace pro stavebnictví a statické výpočty a rozšíření pro produkty Autodesk. Zjistěte více
CADKON Software

CADKON Software

CADKON je osvědčené CAD řešení pro projektování ve stavebnictví respektující ČSN a normové zvyklosti. Zjistěte více
Reference

Reference

Jaké projekty vznikly díky CAD softwaru Autodesk, Graitec nebo CADKON? Zjistěte více
Školení

Školení

Školení Autodesk, Graitec a CADKON. Jsme autorizované školící centrum Autodesk, nabízíme i kurzy na míru. Zjistěte více
Vývoj

Vývoj

Vytvoříme pro vás doplňkové funkce a aplikace na míru pro zvýšení efektivity práce v CAD/BIM aplikacích. Zjistěte více
Podpora

Podpora

Náš tým expertů je tu pro vás 24/7. Vyberte si z několika úrovní podpory Graitec Maintenance Subscription. Zjistěte více
 • 1

Profesionální služby Graitec

Máme za sebou přes 25 let zkušeností poskytování služeb a vy proto můžete od našeho týmu profesionálů očekávat realizaci vašich projektů – od velkých, po ty nejmenší – včas a v rámci stanoveného rozpočtu.

CAD školení

Školení produktů společností Autodesk a Graitec na profesionální úrovni. Naučte se využít plný potenciál aplikací jako je AutoCAD, Inventor nebo Revit.

Zjistěte více

Tvorba obsahu pro Revit

Chcete zpřístupnit své stavební prvky uživatelům pracujícícm v BIM? Náš tým pro vás vytvoří obsah pro rodiny v Revitu podle vašich přání, ať už jste prodejce nebo výrobce ve stavebnictví.

Zjistěte více

Vývoj softwaru

Bohatých zkušeností našeho vývojového týmu využíváme při tvorbě doplňkových funkcí a aplikací na míru dle individuálních potřeb našich zákazníků. Ozvěte se nám a my s vámi projednáme možnosti, jak zlepšit vaše workflow.

Zjistěte více

CAD služby

2D výkresy a 3D modely, poradenství a vše ostatní týkající se CAD a BIM od našich zkušených techniků, inženýrů a konzultantů.

Zjistěte více

Privacy Notice Banner Czech

 

Canada EN powerpack for revit 2018 banner 300x250

Poslední novinky

 • Graitec EMEA získala již třetím rokem ocenění Autodesk Platinum Award

  Graitec EMEA získala již třetím rokem ocenění Autodesk Platinum Award 21/03/18 – GRAITEC, mezinárodní společnost pro vývoj softwaru pro projektování, strojírenské

  Zjistěte více
 • CADKON 2019 Uvolněn

  CADKON 2019 Uvolněn 09/07/18 - dnes byla uvolněna nová verze produktů CADKON 2019 Stavební konstrukce a CADKON 2019 TZB. Všem uživatelům

  Zjistěte více
 • 1

Nové články na blogu

Nadcházející akce

 • Autodesk: celkový BIM model z aplikací Autodesk - Webinář

  Autodesk: celkový BIM model z aplikací Autodesk - Webinář Datum konání: 27. 09. 2018 Délka: 1:00 hodina Čas: 10:30 - 11:30

  Zjistěte více
 • Civil 3D - skrytá krása transparentních příkazů - Webinář

  Civil 3D - skrytá krása transparentních příkazů - Webinář Datum konání: 27. 09. 2018 Délka: 1:00 hodina Čas: 12:30 - 13:30

  Zjistěte více
 • 1

CAD Služby

GRAITEC profesionální služby

Společnost Graitec už od svého počátku klade velký důraz na práci svého profesionálního CAD týmu, který tvoří vysoce kvalifikovaní a zkušení odborníci a konzultanti na aplikace Autodesk a kteří našim klientům zajistí zvýšenou produktivitu, plynulé pracovní procesy a návratnost investic.

Graitec, jakožto uznávaný prodejce Autodesku v České Republice, vývojář softwaru a specialista na obchodní řešení, si váží dlouhodobých vztahů, které přes ty roky se svými klienty vybudoval.

Často jde o mnohem víc než jen dodávání CAD řešení, jelikož v dnešní době podniky často potřebují utvořit vztah s dodavatelem profesionálních CAD řešení od Autodesku, které se netýká jen dodávky, ale typicky zahrnuje pomoc s prací na projektu nebo konzultace.

Náš vztah s klientem se rozvíjí od prvotní dodávky CAD softwaru přes BIM konzultace nebo například implementace řešení pro digitální prototypování nebo řešení datového managementu (Buzzsaw, Autodesk Vault a PLM 360). Profesionální Graitec CAD služby také svým klientům nabízí široký výběr bezplatných služeb.

Nabídka služeb zahrnuje IT konzultace a zapojení hardwaru – HP serverů a CAD pracovních stanic (klademe důraz na to, aby naši klienti měli pro svá CAD řešení hardware světové kvality), konzultace návrhů a vizualizací a také pro vás vytvoříme vlastní vizualizace, abychom vám pomohli s uvedením vašich produktů nebo služeb na trh, nebo v rušných obdobích, kdy na práci nestačíte.

Toto se vztahuje i na programování a vývoj CAD softwaru k vylepšení vlastních obchodních nabídek klienta nebo dokonce k automatizaci manuálních procesů.

2D CAD návrhy

3D CAD služby

Tvorba obsahu pro Revit rodiny

3D navrhování a vizualizace

Náš tým CAD služeb od vás vždy rád uslyší a prodiskutuje s vámi vaše požadavky na vizualizace nebo CAD, bez ohledu na velikost projektu.

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.