Sada aplikací pro strojírenství a výrobu banner

Sada aplikací Autodesk pro strojírenství a výrobu

Sada aplikací pro strojírenství a výrobu obsahuje ty nejdůležitější a nejspolehlivější softwarové nástroje na trhu pro oblast strojírenství a výroby. Na MFG (ManuFacturinG = výrobní proces) aplikace jako je Ikona pro Sadu aplikací pro strojírenství a výrobuInventor, HSM nebo Fusion 360 se můžete spolehnout během celého životního cyklu produktu a díky programům jako je Nastran In-CAD nebo Vault si rozšíříte obzory a necháte se motivovat k ještě lepším výsledkům. To vše za více než přijatelnou cenu.

Pokud pracujete v leteckém nebo automobilovém průmyslu, máte na starosti design produktů nebo strojů, pak víte, že vývoj kvalitních produktů a součástí je náročná práce, která vyžaduje preciznost a důkladné inženýrství. K tomu, abychom věděli, jak se který materiál a kompozit, z nepřeberného množství, které máte k dispozici, zachová v určité situaci je potřeba expertních znalostí, nekonečných pracovních hodin a prvotřídní sada nástrojů.

Tady nastupuje sada aplikací pro strojírenství a výrobu: s ní totiž zkrátíte dobu vývoje a celého životního cyklu produktu a také ušetříte náklady, protože máte k dispozici jedinečné nástroje pro simulaci a digitální prototypování. S nástroji, které v sadě najdete, můžete své produkty navrhovat, testovat a tvořit simulace, spravovat a zároveň vyrábět.

Přehled sady aplikací pro strojírenství a výrobu

 

Zlepšete výkon svých produktů se sadou pro strojírenství a výrobu:

Váš tým má k dispozici řadu vysoce výkonných nástrojů, s jejichž pomocí může tvořit informovaná rozhodnutí, vylepšit výkon produktu a stát v popředí průmyslové výroby.

 

 A co CAM?

Ať už vyrábíte jednoduché součásti nebo frézujete na 5osých CNC strojích, tato kolekce nabízí nástroje, které se postarají o ty nejnáročnější úkoly.

Jak zakoupit Sadu aplikací Autodesk pro strojírenství a výrobu

Typy licencí Sady aplikací pro strojírenství a výrobu

Software zahrnutý v Sadě aplikací pro strojírenství a výrobu

Požadavky na hardware

Jak zakoupit Sadu aplikací Autodesk pro strojírenství a výrobu

Sadu pro strojírenství a výrobu získáte jednoduše měsíčním, ročním nebo tříletým předplatným a cena je tak výhodná, že při koupi dvou nebo více plných licencí budete schopni snížit náklady na software.

Když od nás zakoupíte Sadu aplikací pro architekturu a stavebnictví, získáte také nárok na podporu při instalaci zdarma po dobu 30 dní.

Pokud jste se již rozhodli pro zakoupení předplatného, neváhejte nám zavolat a zeptat se na nejvýhodnější nabídky a akce pro vás. Nabízíme flexibilní formu placení, včetně platby kreditní a platební kartou nebo převodem na účet a nabízíme také pomoc s financováním.

Typy licencí Sady aplikací pro strojírenství a výrobu

Tuto Autodesk sadu je možné zakoupit ve formě samostatných licencí nebo síťových licencí pro klienty s více zaměstnanci, díky kterým můžete sdílet užívání softwaru. Jedna z hlavních výhod Sad aplikací od Autodesku je automatická dostupnost nejnovějších verzí a aktualizací a zároveň možnost využití starších verzí, jsou-li nutné k projektu.

Software zahrnutý v Sadě aplikací pro strojírenství a výrobu

Sada nabízí velké spektrum programů a je na vás, který z nich si nainstalujete. Najdete zde vše, co potřebujete k navrhování produktů, strojů nebo stavebních prvků, od základních po vysoce specializované aplikace, včetně:

3ds Max – výkonný software pro renderování a modelování, s jehož pomocí můžete tvořit realistické a do detailu propracované obrazy a virtuální prostředí.
Inventor Professional – populární nástroj pro strojírenské navrhování, vytváření dokumentace a simulací pro profesionály.

AutoCAD – program pro 2D navrhování, kterému důvěřují statisíce zákazníků po celém světě a s nímž můžete vytvářet návrhy a spolupracovat s ostatními na svém PC, mobilním zařízení nebo v prostředí cloudu.

  • AutoCAD Architecture
  • AutoCAD Electrical
  • AutoCAD Mechanical
  • AutoCAD Civil 3D
  • AutoCAD Map 3D
  • AutoCAD MEP
  • AutoCAD Plant 3D
  • AutoCAD Raster Design
  • AutoCAD Mobile App

Fusion 360 – cloudová platforma pro produktový design, s množstvím nástrojů pro 3D CAD, CAM a CAE.

Autodesk Nastran In-CAD – tato profesionální aplikace je součástí Inventoru a uživatelé s její pomocí mohou tvořit simulace a analýzy, včetně MKP.
Inventor HSM – připravte se na rychlejší výpočty, vylepšenou výrobu a životnost CNC strojů!

NavisWorks Manage – software pro revizi inženýrských a stavebních projektů, s nímž můžete holisticky zhodnotit celý projekt pro nejlepší možné výsledky.

Vault Basic – spravujte projektovou dokumentaci a informace o produktech na jednom místě pro zjednodušení spolupráce.
ReCap Pro – přeměňte objekty kolem sebe ve 3D modely nebo 2D výkresy, na kterých můžete posléze pracovat a ušetřete čas strávený opětovným modelováním.
Factory Design Utilities – program pro navrhování plánů továren a výroben, který zlepší jejich výkon díky vhodnému rozestavění vybavení.

 

Požadavky na hardware pro Sadu aplikací pro strojírenství a výrobu

Každý z programů v Sadě aplikací pro strojírenství a výrobu má vlastní požadavky na hardware, které si můžete přečíst na webu Autodesku.

CAD pracovní stanice

Operace jako 3D modelování, design produktů nebo digitální prototypování všechny vyžadují vysoký výkon, a proto je správný výběr hardwaru velice důležitý.

Je-li vaším cílem maximální efektivita a produktivita během času stráveného užíváním softwaru, nejlepší radu, kterou bychom vám dali, je investovat do rozumně konfigurované CAD pracovní stanice, která odpovídá softwaru, s nímž pracujete.

Pokud byste s námi chtěli probrat nákup Sady pro architekturu a stavebnictví nebo vaše hardwarové požadavky, jednoduše nám zavolejte, abychom vás mohli provést možnými alternativami a ukázat vám nejvýhodnější nabídky, možnosti platby nebo jakékoliv jiné dostupné nabídky.

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.