Inventor banner

Autodesk Inventor CAM 2023 Software

inventor cam 2021 badge 256px opt

Autodesk Inventor® CAM (dříve Inventor HSM) pro strojírenské obrábění je bezkonkurenční obráběcí strategie pro 2,5D, 3D, 3D+2 až 5-osé frézování. Autodesk Inventor CAM software nenabízí pouze konvenční strategie pro obrábění, ale také generuje hladké propojení pohybů, které redukují čas obrábění a životnost nástroje. Každý Inventor CAM obsahuje licenci plnohodnotného 3D CAD Inventor. Nabízí kompletní balík CAD/CAM se skutečně integrovanými postprocesem.

 

Bezproblémová integrace do Inventoru

Inventor CAM Pro zahrnuje plnou licenci Inventor Professional, poskytuje pokročilé CAD funkce pro návrh součástí, sestav, forem, simulaci a FEA pro ověření návrhu. Je to skutečně integrované CAM řešení pro uživatele Inventor, můžete být produktivní během několika minut pomocí známých nástrojů a pracovních postupů. Bezproblémová integrace zajišťuje plnou asociativitu mezi designem a dráhou nástroje. Konstrukční změny se okamžitě aktualizují bez ztráty dat.

Inventor HSM integrace

Osvědčená CAM technologie

Inventor CAM Pro zahrnuje druhou generaci vysoce účinné hrubování, technologie Adaptive Clearing 2.0, který vám pomůže zkrátit drahocenný čas cyklu, snížit opotřebení nástroje, a prodloužit životnost stroje. Stejně jako všechny naše CAM řešení Autodesku, Inventor CAM Pro je postaven na příští generaci multi-core 64-bit CAM s podporou pro distribuované výpočty dráhy nástroje, což zajišťuje maximální výkon. Systém Post Procesor je navržen tak, aby se programy na dílně rychleji generovali pro CNC s rychlostí až stovek tisíc řádků za sekundu.

Vysoká kvalita hotových dílů

Autodesk Cam s 5-osou frézovací podporou pro uživatele přináší nebývalou kvalitu. 3D Contour využívá nejnovější 5-osou obráběcí technologii na výrobu složitějších dílů. Snižuje přesahy a tvoří vynikající povrch. Vylepšené funkce 3D simulace s bohatší vizualizaci, včetně podpory pro více osé obrábění pomáhají uživatelům ověřit obráběcí proces před CNC programy které budou spuštěny na stroji. Vysoce přizpůsobitelné postprocesy a výkonný CNC editor dále umožňuje uživatelům přizpůsobit své programy na jejich CNC stroji.

Inventor HSM

Distribuované CAM výpočty

Inventor CAM Pro používá Distributed CAM server, který umožňuje uživatelům rychleji reagovat a navrhovat změny, tím, že automaticky využije nečinných počítačů na lokální síti pro snížení dráhy nástroje výpočtů. Distribuované CAM automaticky používá Inventor CAM instalovaný na vybraných PC a nevyžaduje žádné další nastavení nebo interakci od uživatele.

Knihovna nástrojů

Informace z knihovny nástrojů lze zadat přímo pomocí Inventoru nebo nahrané z 3. party databází nástrojů. Výrobní dokumentace, včetně seznamu nástrojů, jsou automaticky generovány a lze exportovat do několika různých formátů, včetně HTML, XML, Excel a Word dokumentů.

Inventor HSM knihovna nástrojů

 

Video shrnutí

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.