Vyhledávací nástroje aplikace Vault Professional – Najděte, co potřebujete

Finding Files Windows ExplorerAutodesk Vault Professional pomáhá díky výkonným vyhledávacím nástrojům výrazně zvýšit produktivitu.

V průzkumu provedeném společností Tech-Clarity bylo zjištěno, že inženýři stráví v průměru 15% času neproduktivními úkony a jedním z nejvýše umístěných důvodů plýtvání času bylo vyhledávání souborů. (Spodních 25% respondentů studie plýtvá 20% svého času)*

57% dotázaných uvedlo, že síťové a sdílené disky jsou primárním nástrojem používaným pro správu dat a ve zprávě uvedlo 46% účastníků, že pouhé nalezení informace představuje významný problem.*

Pokud využíváte Průzkumníka Windows, najít to, co potřebujete a když to potřebujete, není vždy tak jednoduché! Jak dlouho by Vám trvalo nalézt hliníkové ozubené kolo o průměru 150 mm, které vytvořil konkrétní designér na projektu starém několik let?

Pokud uvážíte, že jediné podle čeho můžete vyhledávat v Průzkumníku Windows je název souboru, znamená to, že se musíte spolehnout na to, že název souboru bude obsahovat popis, materiál a velikost. Je velmi pravděpodobné, že budete muset prohledat několik složek a souborů než narazíte na správnou součástku. A teď se zamyslete nad tím, kolikrát denně, týdně a měsíčně to děláte?

Windows Explorer File Name Search

Pro vyžádání cenové nabídky nebo získání vice informací o Autodesk Vault Professional, klikněte na tlačítko níže.

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Vault - Najděte soubory rychleji

Aplikace Autodesk Vault využívá vlastnosti souborů, a umožňuje Vám tak rychle a snadno prohlížet a vyhledávat soubory na základě informací, které znáte, a to během několika sekund!

Zkratky aplikace Vault Vám umožní rychle přejít zpět k souborům a složkám, se kterými pracujete, nebo které jste našli v předchozích vyhledávání. Tyto zkratky se navíc zobrazí i v aplikaci Inventor. Pro ukládání souvisejících zkratek si můžete vytvořit skupiny složek.

Quickly Create Vault Inventor File and Folder Shortcuts

Základní vyhledávací nástroj aplikace Vault je nástroj založený na složkách, který Vám umožní hledat nejen názvy souborů, ale také libovolnou vlastnost souboru, složky, položky nebo změny! Vault Vám okamžitě poskytne výsledky Vašeho vyhledávání a umožní Vám si prohlédnout vlastnosti libovolného zvoleného objektu!

Vault Inventor Basic Search

Pokročilé vyhledávání aplikace Vault Vám dává možnost využít specifické vlastnosti, podmínky a hodnoty, které jsou spojeny se soubory, složkami, položkami a změnami. Lze provádět booleovská vyhledávání více podmínek, což Vám pomůže při zpřesňování výsledků vyhledávání.

Rozšířená nebo základní vyhledávání lze uložit pro opakované použití, takže pouhým stiskem tlačítka můžete provést stejné vyhledávání kdykoli v budoucnosti. Všechna uložená vyhledávání lze také jednoduše kliknutím tlačítka přejmenovat či upravit.

Vault Advanced Search

Dokumenty můžete uspořádat a seskupit pomocí vlastností (polí), což Vám umožní zobrazit data v požadovaném formátu. Můžete tak například zobrazit soubory podle oddělení, stavu a typu souboru.

Uživatelé si mohou přizpůsobit rozhraní aplikace tak, aby zobrazovalo vlastnosti, které je zajímají. Zapřemýšlejte nad tím, jak daleko snazší by byla identifikace souboru, pokud byste si mohli prohlédnout jeho popis, materiál nebo číslo dílu. Je možné vytvořit více uživatelských zobrazení a jejich seskupení lze podle vlastností také uložit jako uživatelské zobrazení.

Group Files by Properties in Vault Inventor

 

Chcete-li se dozvědět více informací o studii Tech-Clarity a faktech o správě údajů o produktech, klikněte sem.

* Tech-Clarity Perspective: The Facts About Managing Product Data, Tech-Clarity, Inc., 2015.

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.