Vault Professional Spolupráce s ostatními inženýry

Vault Collaborate Visualisation

Autodesk Vault Professional poskytuje řadu nástrojů, které pomáhají překonat problémy spolupráce rozsáhlých vývojářských týmů.

V průzkumu provedeném společností Tech-Clarity bylo zjištěno, že inženýři stráví v průměru 15% času neproduktivními úkony. Oblast spolupráce a různé verze dokumentů byly mezi 3 nejvýše umístěnými oblastmi, kde inženýři plýtvají časem. *

Ve studii označilo 25% inženýrů spolupráci s kolegy a práci s různými verzemi dokumentů za významné problémy. *

K uvedení produktu na trh je často potřeba velká míra spolupráce. Přístup k datum potřebuje ve stejnou dobu více vývojářů. Tradiční Průzkumník Windows nebyl navržen pro komplexní CAD data a postrádá klíčové nástroje, které vývojáři potřebují pro snadnou spolupráci.

Při práci se sdílenými složkami není možné zabránit jinému uživateli v otevření a změně souboru, na kterém právě pracujete.

Tug of War Image

V Průzkumníku Windows je vytváření verzí manuálním procesem, a pokud jsou vůbec verze vytvářeny, tak to vyžaduje disciplínu všech uživatelů, což nakonec nevyhnutelně povede k selhání. Tato metoda má také za důsledek vzniku více kopií jednoho návrhu, protože je potřeba zachovat historický sled změn. Při manuálním vytváření verzí komponent na více místech je těžké zaručit, že pracujete s nejnovější verzí, což často vede k otázkám typu „Která je ta nejaktuálnější?“ 

Velké designerské týmy často nejsou při práci se sdílenými složkami příliš výkonné, protože otvírání a ukládání souborů vytěžuje kapacitu sítě. Uživatelé se mohou uchýlit ke kopírování souborů na svůj místní počítač s cílem výkon zvýšit, ale tím zároveň zvyšují možnost ztráty nebo duplikace dat.

Pro vyžádání cenové nabídky nebo získání vice informací o Autodesk Vault Professional, klikněte na tlačítko níže.

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Vault – Jednoduše spolupracujte s ostatními vývojáři

Autodesk Vault představuje výhodu spolupráce a zároveň odstraňuje typické problémy, se kterými se týmy techniků setkávají při společné práci na návrzích.

To, že Vám někdo nechtěně přepíše rozpracované změny, se stává minulostí díky funkcionalitám Vaultu vydání a vrácení vydání. Pokud je soubor vydán, pro všechny ostatní uživatele je pouze pro čtení. Uživatelé mohou k souboru stále přistupovat a vidět, kdo s ním právě pracuje, a také ho otevřít nebo využít v jiném návrhu a to vše bez obav, že soubor náhodně změní.

Inventor Vault Collaboration Controlled Access

Aplikace Vault automaticky sleduje změny souborů prostřednictvím verzování při zachování jednoho názvu souboru. Záznamy aplikace Vault o tom kdo, co a kdy byl soubor změněn, umožňuje vždy vysledovat změny, k nimž během návrhu došlo po celou dobu jeho existence.  

Inventor Vault Automatic Versioning Revisioning

Aplikace Vault umožňuje přístup k předchozím verzím souborů a v případech, kdy byl požadavek na návrh stažen, lze předchozí verzi obnovit. Předchozí verze návrhu mohou být také použity pro kopírování návrhu.

Poté, co je soubor vydán nebo otevřen v produktu Autodesk, dojde k jeho stažení na lokální počítač klienta, což snižuje zatížení sítě při ukládání a umožňuje tak rychlejší práci celého týmu. Chcete-li do úschovny přidat jakoukoli změnu, jednoduše do ní soubor vložte a změněný soubor se automaticky stane nejnovější verzí!

Vault Get Check Out Dialogue


Chcete-li se dozvědět více informací o studii Tech-Clarity a faktech o správě údajů o produktech, klikněte sem.

* Tech-Clarity Perspective: The Facts About Managing Product Data, Tech-Clarity, Inc., 2015.

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.