Opakované využití návrhů aplikace Vault Professional

Chytré opětovné využití již existujících návrhů a sestav může často pomoci zkrátit dobu uvádění nových produktů na trh a s aplikací Autodesk Vault Professional může Vaše firma maximalizovat využití Vašich stávajících dat.

V průzkumu provedeném společností Tech-Clarity bylo zjištěno, že inženýři stráví v průměru 15% času neproduktivními úkony a využívání existujících dat patří mezi 3 nejvýše umístěné důvody plýtvání času. *

29% inženýrů uvedlo, že opakované využití dat je největší výzvou designu, která vyžaduje příliš mnoho času. *

Blank Document Broken

Použití existujícího návrhu nebo jeho derivátu pro nový projekt je skvělým způsobem jak zkrátit dobu vývoje, ale proces kopírování návrhů pomocí Průzkumníka Windows není efektivní.

Po zkopírování návrhů s použitím Průzkumníka Windows budete mít s největší pravděpodobností poškozené odkazy. Ke zkopírovaným a poté přejmenovaným souborům bude třeba ručně doplnit odkazy při otevření sestavy, která na ně odkazuje. Při přejmenování souborů nebudete vědět, zda byl název již použit, což může vést k nežádoucímu zdvojení dat. A poslední komplikací je určit, co může být zkopírováno a co může být opětovně využito; s pomocí tradičního Průzkumníku Windows není možné určit, zda je komponenta využita v jiných sestavách a návrzích.

Pro vyžádání cenové nabídky nebo získání vice informací o Autodesk Vault Professional, klikněte na tlačítko níže.

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Vault - Kopírujte návrhy rychleji

Kopírování návrhů aplikace Vault Vám umožní zkopírovat celý návrh nebo specifické komponenty návrhu pouze pomocí několika kliků!

Kopírování návrhů aplikace Vault Copy lze spustit z klienta Vault nebo Průzkumníka Windows a umožňuje inženýrům zkopírovat celý návrh ze sestavy nejvyšší nebo jakékoli nižší úrovně.  

Kopie návrhu bude zahrnovat všechny související komponenty a výkresy komponent a při kopírování návrhu Vám poskytne filtr pro zobrazení struktury s výkresy nebo bez výkresů.

Rozhraní kopírování návrhu lze přizpůsobit tak, aby obsahovalo vlastnosti (pole), které Vám pomohou při procesu kopírování, jako například zobrazení miniatury komponenty, popis, číslo nebo materiál.

Autodesk Vault umí efektivně kopírovat další návrhy v rámci jedné operace pomocí příkazu přidat objekty.

Uživatelé si mohou vybrat, které komponenty se mají kopírovat, znovu využít, nahradit, vyloučit nebo odstranit. Funkce nahrazení představuje obrovskou výhodu, zejména pokud již byla komponenta dříve v návrhu zkopírovaná a upravená!

Inventor Vault Copy Design Reuse Design

S automatickým číslováním souborů lze určit či ručně označit výchozí soubor nebo může být soubor ručně upraven.

Panel akcí Vám umožní zkontrolovat všechna provedená nastavení a umožní Vám tak identifikovat problémy jako třeba nechtěné úpravy.

Zobrazení složek poskytuje jednoduchý způsob zobrazení, kam budou soubory zkopírovány a dává Vám tak možnost přesouvat do nových nebo existujících složek mimo aktuální operaci kopírování. Soubory mohou být uspořádány v existující složce pomocí jednoduchého přetažení.

Všechny funkcionality kopírování návrhu jsou prováděny na serveru, což celý proces kopírování urychluje, protože odpadá nutnost nahrávání a stahování souborů do klienta.

Chcete-li se dozvědět více informací o studii Tech-Clarity a faktech o správě údajů o produktech, klikněte sem.

* Tech-Clarity Perspective: The Facts About Managing Product Data, Tech-Clarity, Inc., 2015.

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.