Vault Professional - nejlepší integrace CAD ve své třídě

Time and Cost

Přijímání řešení správy dat pro data CAD může pro CAD manažery a IT pracovníky představovat problém, ale Autodesk Vault Professional nabízí nejlepší integraci CAD ve své třídě.

Jako CAD manažer můžete mít obavy z toho, kolik času bude Váš tým potřebovat, aby se naučil pracovat s novým produktem a stal se v něm produktivním. Možná máte také obavy z toho, jak se systém správy dat hodí ke způsobu, jakým Vaše společnost & tým v současné době pracují a jak dostanete všechna Vaše stávající data do nového systému správy dat.

IT se může obávat složitosti nasazení pro uživatele, požadavků na konfiguraci, údržby serveru a toho, jak systém integrovat do stávajících podnikových systémů. Jako IT manažer jste se již možná se systémem pro správu dat setkali a ze zkušenosti víte, že upgrade CAD softwaru se stává složitým kvůli čekání na další aktualizaci nebo vydání kompatibilní verze softwaru pro správu dat, což ve výsledku činí upgrade CAD softwaru nákladným a časově náročným.

Pro vyžádání cenové nabídky nebo získání více informací o Autodesk Vault Professional, klikněte na tlačítko níže.

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Vault – integrace CAD

Autodesk Vault nabízí ve své třídě ty nejlepší nástroje pro integraci CAD pro produkty Autodesk. Vault je uváděn na trh ve stejný den jako všechny Vaše produkty Autodesku a s pomocí jednoduchých nástrojů pro nasazení, nemůže být upgrade snadnější!

Autodesk Vault zkracuje dobu přizpůsobení se, protože většina aktivit je realizována přímo v aplikaci návrhu, kterou Vaši inženýři denně využívají. Každodenní frustraci Vašich inženýrů odstraní přidání nástrojů pro snadnější vyhledání dat, rychlejší kopírování návrhů, správu změn a proces vydávání souborů. 

Inventor Vault CAD Intergration

Snižte nepřehlednost souborů pomocí automatického verzování aplikace Vault. Jak vývojáři provádějí změny souborů, aplikace Vault zaznamenává, kdo soubor měnil a kdy došlo k jeho změně a automaticky vytvoří další verzi nebo revizi souboru. Po celou dobu své životnosti je udržován pouze jeden soubor bez nutnosti kopírování nebo přejmenovávání s pomocí předpon či přípon pro identifikaci jednotlivých verzí.

Automated Versioning

Přidání Vašich stávajících dat návrhu do aplikace Vault zjednodušují nástroje Vault Autoloader. Autoloader Vám umožňuje ověřit Vaše data návrhu a zajistí, že všechna propojení v datech jsou udržována prostřednictvím předběžných kontrol, zobrazeny jsou případné chyby či varování ohledně dat. Autoloader zachová stávající strukturu složek během nahrávání a automaticky extrahuje vlastnosti dat pro vyhledávání.

Inventor Data Loading to Vault Autoloder

Deployment

Díky stejnému datu vydání aplikace Vault a ostatních produktů Autodesku jsou aktualizace zjednodušeny, protože již nemusíte čekat na vydání nové verze nebo opravy od dodavatele správy dat. Při upgradu aplikace Vault je podporována zpětná kompatibilita, můžete tak nejprve upgradovat server a ten bude podporovat klientský produkt až dvou předchozích verzí.

Aplikaci Vault můžete nainstalovat samostatně pro každého klienta nebo jako síť pomocí nástrojů jako Autodesk network deployment, Microsoft® System Centre Configuration Manager (SCCM) soubory dávek nebo obraz systému.

Propojte Vault a Vaše ostatní podnikové systémy s pomocí programování Graitec a zajistěte tak, že klíčová data zůstanou zachována pro všechny zúčastněné strany. Zajistěte výměnu nejdůležitějších dat návrhu mezi ERP, MRP, CRM nebo jiným podnikovým systémem.

Autodesk Vault obsahuje vestavěné nástroje údržby včetně ověřování zálohy, který zajistí, že databáze a soubory jsou validní či přeindexování či defragmentace databáze pro udržení výkonu systému. Vault také podporuje třetí stranu.

Vault Server Automated Backup and Maintenance

Chcete-li se dozvědět více informací o studii Tech-Clarity a faktech o správě údajů o produktech, klikněte sem .

* Tech-Clarity Perspective: The Facts About Managing Product Data, Tech-Clarity, Inc., 2015.

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.