Inventor Nastran Banner

Autodesk Inventor Nastran 2022 software pro MKP analýzu

inventor cam 2021 badge 256px opt

Uveďte svůj produkt na trh rychleji a bez nutnosti fyzického testování.

Vrhněte se na digitální prototypování s aplikací Autodesk Inventor Nastran (dříve Nastran In-CAD), která je nyní součástí Sady Autodesk pro strojírenství a výrobu.

Inventor Nastran je plně integrovaný nástroj pro tvorbu simulací, který spolupracuje s aplikací Inventor pro bezproblémový přenos CAD modelů do prostředí CAE. Umožňuje tak simulace v pohodlí prostředí Inventoru a opakování testování optimalizace návrhu bez problémů.

Autodesk Inventor Nastran původně vyvinula koncem 60. let NASA a tato aplikace je jednou z nejdůvěryhodnějších řešitelských technologií, které jsou na dnešním trhu dostupné. Nastran je schopen lineární a nelineární analýzy a zahrnuje rozsáhlý seznam materiálů včetně plastů, kompozitů a kovů.

Inventor Nastran Overview

Inventor Nastran nabízí možnost více dotyků pro přesnou detekci vztahů mezi komponentami sestavy. Některé novější funkce zahrnují analýzu spektra odezvy a interoperabilitu s Autodesk CFD. Stručně řečeno, zařazení Inventor Nastran do Sady Autodesk pro výrobu a stavebnictví přináší výkonné simulační řešení k již tak působivému portfoliu produktů.

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.