nastran in cad banner

Autodesk Nastran In-CAD software pro MKP analýzu

autodesk nastran in cad 2019 badge

Uveďte svůj produkt na trh rychleji a bez nutnosti fyzického testování.

Vrhněte se na digitální prototypování s aplikací Autodesk Nastran In-CAD, která je nyní součástí Sady Autodesk pro strojírenství a výrobu.

Nastran In-CAD je plně integrovaný nástroj pro tvorbu simulací, který spolupracuje s aplikací Inventor pro bezproblémový přenos CAD modelů do prostředí CAE. Umožňuje tak simulace v pohodlí prostředí Inventoru a opakování testování optimalizace návrhu bez problémů.

Nastran původně vyvinula koncem 60. let NASA a tato aplikace je jednou z nejdůvěryhodnějších řešitelských technologií, které jsou na dnešním trhu dostupné. Nastran je schopen lineární a nelineární analýzy a zahrnuje rozsáhlý seznam materiálů včetně plastů, kompozitů a kovů.

Nastran nabízí možnost více dotyků pro přesnou detekci vztahů mezi komponentami sestavy. Některé novější funkce zahrnují analýzu spektra odezvy a interoperabilitu s Autodesk CFD. Stručně řečeno, zařazení Nastran do Sady Autodesk pro výrobu a stavebnictví přináší výkonné simulační řešení k již tak působivému portfoliu produktů.

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.