Inventor banner

AutoCAD Inventor LT Suite

Produkt byl zrušen

inventor lt 2021 badge 256px opt

Sada AutoCAD® Inventor LT 2023 a Inventor LT poskytuje podnikům v mnoha průmyslových odvětvích, které se podílejí na jednosložkových produktech a konstrukčních pracovních procesech, možnost stát se součástí revoluce digitálního prototypování při zachování nízkých nákladů.

Vzhledem k tomu, že rostoucí počet firem zrychluje své pracovní postupy s cílem získat z užívání 3D CAD softwaru co nejvíce, exponenciálně roste přenos a požadavek dat 3D digitálního designu jak nahoře tak dole v dodavatelském řetězci.

Zatímco řada firem požaduje plnohodnotné softwarové balíky CAD jako součást každodenního pracovního postupu, ostatní firmy mohou stále mít 2D pracovní postupy používající software AutoCAD nebo AutoCAD LT, ale často jsou dodávány nebo je třeba importovat součástky 3D součástek jako součást celkového workflow nebo projektu požadavky.

Zatímco aplikace Inventor LT obsahuje pouze software Inventor LT, aplikace AutoCAD® Inventor LT Suite dává vaší firmě to nejlepší z obou světů s cenově dostupným přístupem k technologii Autodesk® Inventor® 3D CAD světové úrovně a možnost importovat soubory s jednotlivými díly z mnoha dalších výrobních softwarových řešení na jedné ruce. Aby mohli prozkoumat výhody používání 3D digitálních prototypů, stejně jako schopnost nabídnout klientům 3D data na straně druhé.

Aplikace Inventor LT™ začleňuje 3D Mechanical CAD a tvorbu digitálních prototypů do 2D pracovních postupů. Rozšiřte své konstrukční procesy pomocí výkonných funkcí pro parametrické modelování, převodu dat mezi různými CAD aplikacemi a výkresových pohledů DWG™. Program Desktop Subscription poskytuje přístup k nejnovějším aktualizacím a verzím, osobní webové technické podpoře, prioritní podpoře ve fórech a flexibilním licencím.

Modelujte v 3D součásti

Jednoduché modelování pomocí skic. Intuitivní ovládání, požívejte ikony a dialogy, které právě potřebujete. Kompletní historie modelování. Pomocí stromu máte přehled o krocích Vaší tvorby, kterou můžete následně upravovat. Výkres se generuje na základě 3D modelu a je s ním provázán. Dojde-li ke změně 3D modelu, je výkres automaticky aktualizován se zachováním všeho, co už bylo vytvořeno. Uživatel znovu nevytváří pohledy, řezy, detaily, osy, kóty apod.

HridelLT01

Používejte plně parametrický model

Parametričnost celého modelu umožňuje kdykoliv změnit jakoukoliv zadanou hodnotu. Používejte logické vazby.

Vytvářejte modely s volnými tvary

S Inventorem LT modelujete volné tvary a není už žádná hranice při vašem návrhu designu ve 3D.

VolnyTvarLT01

Formát souborů DWG a CAD třetích stran

Sdílejte 3D návrhy součástí a aktualizujte výkresy DWG™. Aplikace je plně kompatibilní s AutoCAD formáty. Pracuje s 3D modely součástí v běžných formátech souborů a podporuje import, export 3D dat z CAD aplikací třetích stran.

Aplikace Inventor LT a AutoCAD LT společně

Kombinuje nástroje 2D a 3D CAD. AutoCAD Inventor LT Suite je nejlepší hodnota pro Váš návrh modelů a 3D designu. Opakovaně můžete požívat 2D data z AutoCAD LT v aplikaci Inventor LT s možností dynamické aktualizace.

AutoCADLT

Graitec podpora, šablony a knihovny

Staňte se zákazníkem Graitec a používejte výhod naší podpory. Nejenom, že můžete využívat naši technickou podporu, která v rámci celosvětové skupiny Graitec využívá zkušenosti z nasazení v praxi, ale máte k dispozici Šablony výkresu nebo knihovnu RAL. Objevte náš web podpory CADNET a HelpDesk pro zákazníky Graitecu.

SablonaVykresu05

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.