Revit Architecture banner

Autodesk Revit Structure 2023

revit 2021 badge 256px optAutodesk Revit Structure můžete nyní zakoupit jako součást softwarového řešení pro BIM Autodesk Revit 2022, který pokryje všechny vaše potřeby při navrhování.

Revit Structure je BIM softwarové řešení od Autodesku pro inženýrské společnosti a statiky, které nabízí sadu nástrojů a funkcí, které pomáhají řídit efektivní návrhové procesy v prostředí BIM (Building Information Modeling) nebo při práci s dalšími stavebními obory pomocí softwaru Autodesk CAD jako Autodesk® Revit® Architecture a Autodesk® Revit® MEP.

Revit Structure – přehled softwaru

 

Autodesk® Revit® Structure pomáhá přetvářet typické pracovní postupy od počátečního architektonického konceptu, přes statický model až po podrobné detailování tak, že umožňuje všem stranám přístup ke stejné databázi projektů.

To znamená, že dopad a účinek změn v modelu lze okamžitě vyhodnotit, čímž se sníží chyby, protože stávající dokumentace a pohledy se automaticky aktualizují pomocí parametrické technologie Revitu, která šetří čas a zjednodušuje koordinaci mezi architekty, inženýry a dodavateli.

Autodesk® Revit® Structure obsahuje řadu parametrických konstrukčních prvků, které dramaticky urychlují počáteční návrhové procesy. Díky přístupu více uživatelů k složitým modelům ještě více zjednodušují počáteční návrhový pracovní postup před tím, než je celý nebo částečný analytický model exportován do softwaru pro strukturální analýzu, jako je Autodesk® Robot ™ Structural Analysis, nebo jiné oblíbené aplikace pro návrh a analýzu.

Jak a kde nakoupit Autodesk Revit Structure?

Aplikace Autodesk Revit Structure nebyla nikdy cenově dostupnější, protože si nyní můžete vybrat mezi řadou levných termínů pronájmu softwaru, takže si jej objednáte pouze na tak dlouho, jak ho budete potřebovat. Pokud používáte Revit Structure dlouhodobě, tříletý pronájem je nejlepší volbou.

Nabízíme možnost platby kreditní kartou, přímou fakturací nebo na splátky.

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.